Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, мистецтво,

10.10.2019

Екранізацію перформансу «роздІловІ», культового мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції АртПоле за участі Сергія Жадана – текст / голос, Олі Михайлюк – ідея / візуалізації, Олексія Ворсоби – музика / акордеон, Томаша Сікори – музика / експериментальні інструменти та саксофон та Сергія Пілявця – VJ презентували у вигляді тизер-трейлеру фільму-концерту «Розділові Наживо» в етері одного з телеканалів. Прем’єру самого фільму очікують в Україні в грудні.

Проєкт у мистецькій площині досліджує поезію через музику та візуальні образи, ритми та інтонації. Це чуттєвий твір про любов, ніжність, смерть, терпіння до тих, хто поряд, про тишу.

Вадим Ільков, режисер-постановник фільму, зібрав 11 операторів України для роботи над стрічкою. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів. В результаті сам фільм став дослідженням творчого процесу, розкриваючи перед глядачами несподівані та захоплюючі моменти творення мистецтва, можливості бути разом, чути й відчувати один одного.

Нагадаємо, перша версія проєкту з’явилася в грудні 2012 року на основі книги Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові» і була презентована в Івано-Франківську та Києві. З того часу «роздІловІ» об’їздили з виступами всю Україну, від Тернополя до Бахмута. 2019 року учасники зрозуміли, що в тому вигляді та складі, в якому проєкт існував останні роки, подальша мандрівка неможлива. Дивним чином зйомки фільму-концерту «Розділові наживо» збіглися з цим рішенням і стали останнім виступом артистів та своєрідною крапкою в одній з численних історій «роздІлових».

«Замок» || В Україні знімуть фільм про воєнну посттравму


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели