Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

25.03.2019

11 березня Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області розпочало конкурс малюнків для дітей. Він відбуватиметься до 29 березня включно. Узяти участь у конкурсі можуть діти 6 – 13 років з Чернігівської області. Імена переможців оголосять 5 квітня 2019 року.

Чиновники пропонують дітям намалювати роботи на теми «Як придбати якісний товар», «Які права має споживач». Конкурсні малюнки можна передати особисто, через уповноважених осіб, поштою чи кур’єрською службою за адресою: каб. 202, вул. Коцюбинського, 41-А, м. Чернігів, індекс 14000, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, із позначкою «На конкурс».

Переможців пообіцяли відзначити грошовою премією. Організатори передбачили призові місця для дітей 6-10 років та 11-13 років. У кожній віковій категорії передбачені нагороди: 1 місце – 500 грн.; 2 місце – 300 грн.; 3 місце – 200 грн.

За інформацією можна звернутися за телефоном (0462) 678-200, (099) 721-91-16.

За інф. Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Дитячий малюнок на обкладинці: з fb-сторінки Держпродспоживслужби в Чернігівській області 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели