Close Sidebar

Teennews

music, opera, teens novelties, theatre,

16.05.2018

 

viktorya-lukyanetsУ п’ятницю, 18 травня, та в суботу, 19 травня, у залі Музею книги і друкарства України відбудеться концерт співачки Вікторії Лук’янець. Виступ примадонни світових оперних теат­рів, володарки неповторного бельканто, якій аплодує публіка найславетніших оперних сцен світу, зокрема Метрополітен-опера та Ла Скала, пройде з нагоди Міжнародного дня музеїв.

На концертах Вікторія Лук’янець виконує оперні арії, українські народні пісні. У Києві вона представить цікаву програму з творів, що входять до її репертуару.

Нагадаємо, 22 серпня 2014 року у Києві відбувся концерт «Скарби української народної пісні», на якому Вікторія Лук’янець співала у супроводі Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди.

Вікторія Лук’янець – співачка, яка виступала з найвідомішими світовими тенорами — Пласідо Домінго, Хосе Каррерасом та Лучано Паваротті. У 1990 році у Токіо здобула 1-шу премію на Міжнародному конкурсі вокалістів (1990 Tokyo International Vocalists Competition) Концертної асоціації «Музику народові» (The Min-On Concert Association) та у Відні на Міжнародному конкурсі Моцарта (International «Mozart Competition» in Vienna).

Далі дебютувала в Італії, Франції, Португалії, Японії, Греції, Австрії, Британії та багатьох інших країнах світу. В репертуарі Вікторії Лук’янець роль Цариці ночі в опері Моцарта «Чарівна флейта»; партія Джільди (Ріголетто), Віолетти (Травіата), Оскара (Бал-маскарад), Адіни (Любовний напій), Ельвіри (Пуритани), Розіни (Севільський цирульник), Лючії (Лючія ді Ламмермур), Офелії (Гамлет), Олімпії (Казки Гофмана).

Музичну освіту Вікторія розпочала у ранньому віці, до п’яти років, з уроків гри на фортепіано. Навчатися співу почала у віці 14 років, пізніше вступила до Київської державної консерваторії ім. П. Чайковського, яку успішно закінчила у 1989 році. У цьому ж році вона почала свою професійну кар’єру в Академічному театрі опери і балету ім. Тараса Шевченка.

Найкращий соціальний проект липня || Завдяки таланту Вікторії Лук’янець відтворять визначний культурний раритет

longread || В Киеве – петь! Один вечер в dream team Национальной Оперы

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели