Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

24.02.2017

Учора, 23 лютого, у київському Українському домі відкрили книжкову виставку «Київська весна-2017», – повідомив Держкомтелерадіо.

Понад 70 вітчизняних видавництв – «Либідь», «Дніпро», «Мистецтво», «Букрек», «Видавництво Старого Лева», «Картографія», «Адеф-Україна», «Теза», «Ранок», «Веселка» та інші – демонструють на цій виставці свої книжкові видання. 

Під час роботи виставки відбуватимуться презентації книжкових новинок, зустрічі літераторів із читачами, автограф-сесії. Зокрема, презентують книгу кінокритика Сергія Тримбача «Кіно, народжене Україною», двотомник спогадів Дмитра Павличка та виданий твір «Материк» Павла Мовчана. Деякі видавництва запропонували читачам знижки на акційні книги та подарункові видання.

Також традиційно під час «Київської весни-2017» відбувається благодійна акція із збору книг для дитячих бібліотек Донецької і Луганської областей. Виставка працюватиме з 10.00 до 19.00, вхід вільний.

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели