Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

24.02.2017

Учора, 23 лютого, у київському Українському домі відкрили книжкову виставку «Київська весна-2017», – повідомив Держкомтелерадіо.

Понад 70 вітчизняних видавництв – «Либідь», «Дніпро», «Мистецтво», «Букрек», «Видавництво Старого Лева», «Картографія», «Адеф-Україна», «Теза», «Ранок», «Веселка» та інші – демонструють на цій виставці свої книжкові видання. 

Під час роботи виставки відбуватимуться презентації книжкових новинок, зустрічі літераторів із читачами, автограф-сесії. Зокрема, презентують книгу кінокритика Сергія Тримбача «Кіно, народжене Україною», двотомник спогадів Дмитра Павличка та виданий твір «Материк» Павла Мовчана. Деякі видавництва запропонували читачам знижки на акційні книги та подарункові видання.

Також традиційно під час «Київської весни-2017» відбувається благодійна акція із збору книг для дитячих бібліотек Донецької і Луганської областей. Виставка працюватиме з 10.00 до 19.00, вхід вільний.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели