Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

24.02.2017

Учора, 23 лютого, у київському Українському домі відкрили книжкову виставку «Київська весна-2017», – повідомив Держкомтелерадіо.

Понад 70 вітчизняних видавництв – «Либідь», «Дніпро», «Мистецтво», «Букрек», «Видавництво Старого Лева», «Картографія», «Адеф-Україна», «Теза», «Ранок», «Веселка» та інші – демонструють на цій виставці свої книжкові видання. 

Під час роботи виставки відбуватимуться презентації книжкових новинок, зустрічі літераторів із читачами, автограф-сесії. Зокрема, презентують книгу кінокритика Сергія Тримбача «Кіно, народжене Україною», двотомник спогадів Дмитра Павличка та виданий твір «Материк» Павла Мовчана. Деякі видавництва запропонували читачам знижки на акційні книги та подарункові видання.

Також традиційно під час «Київської весни-2017» відбувається благодійна акція із збору книг для дитячих бібліотек Донецької і Луганської областей. Виставка працюватиме з 10.00 до 19.00, вхід вільний.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели