Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

18.05.2019

Учні київської школи І-ІІІ ступенів №292 імені гетьмана України Івана Мазепи відсвяткували День Вишиванки – у дворі закладу склали величезну мапу України, елементами якої стали… самі школярі.

sh292mazepa-den-vishivanki

Школярі створили живу мапу України. Фото: сторінка 292-ї школи у фейсбуці

Цей день учні школи відсвяткували піснями й танцями, а також подарували киянам творчу ідею – розмістилися у вишиванках у вигляді величезної мапи України та розмістили фото і відео у соцмережах. 

Нагадаємо, 7 травня у цій школі учні пройшли квест «Безпека дорожнього руху – це життя». 

Також нагадаємо, у школі №292 наразі працює пілотний проект з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй (L2D)» для середніх шкіл. Проект реалізується за сприяння Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX ) спільно з Академією української преси та інтернет-проектом StopFake за підтримки Посольства США та Великої Британії в Україні – щоб сформувати в учнів середніх шкіл України навички медіаграмотності, навчити їх критично мислити та відрізняти факти від дезінформації. За даними сайту «Голос Америки», програма «Вивчай і розрізняй» уже охопила півсотні шкіл у чотирьох великих містах, а незабаром курс медіаграмотності викладатимуть у понад півтисячі шкіл по всій Україні. 

В Сети появился «МедиаДрайвер» – интерактивный онлайн-учебник для подростков


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели