fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

11.05.2016

У п’ятницю, 13 травня, у Львові відбудеться четверта зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Цього разу жінки говоритимуть про справедливість: те, що поетка Марина Цвєтаєва називала «потягом, який завжди запізнюється». Гостею Мар’яни Савки буде письменниця, правозахисниця, телеведуча Лариса Денисенко.

Спілкування жінок у дворику «Львівської копальні Кави» проходитиме у формі інтерв’ю. Спостерігачем цієї розмови про цінності зможеш стати й ти. Якщо ти замислюєшся про суть справедливості, про те, на чому вона базується і яку роль відіграє для кожного з нас у повсякденному житті, тобі буде цікаво побути присутнім на цьому заході.

denisenko

Лариса Денісенко є адвокаткою, вона представляє інтереси громадян в Європейському суді з прав людини. І тому вона чудово розуміє ціну справедливості та умови, які її підтримують. Гарантії справедливого ставлення, необхідність рівності перед законом, відповідальність за порушення справедливості – ось про що пані Лариса розмовлятиме з авторкою проекту в п’ятницю.

«На мій погляд, принцип справедливості є саме тією основою, на якій ґрунтується принцип верховенства права. Закони можуть бути поганими, закони можуть не прописати все, і тоді  треба вирішувати справу по справедливості»

Лариса Денісенко

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» започаткувала Мар’яна Савка, головна редакторка «Видавництва Старого Лева». Він передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Ольга Герасим’юк уже розповіла про важливість рівності, Зоя Казанжи – про вагу незалежності, Ірина Снітинська розмірковувала про цінність життя. Кожна з учасниць сама обирає цінність, що є визначальною для неї. Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги.

Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор

Фото: ВСЛ, фб larysa.denysenko


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели