Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

11.05.2016

У п’ятницю, 13 травня, у Львові відбудеться четверта зустріч у рамках проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Цього разу жінки говоритимуть про справедливість: те, що поетка Марина Цвєтаєва називала «потягом, який завжди запізнюється». Гостею Мар’яни Савки буде письменниця, правозахисниця, телеведуча Лариса Денисенко.

Спілкування жінок у дворику «Львівської копальні Кави» проходитиме у формі інтерв’ю. Спостерігачем цієї розмови про цінності зможеш стати й ти. Якщо ти замислюєшся про суть справедливості, про те, на чому вона базується і яку роль відіграє для кожного з нас у повсякденному житті, тобі буде цікаво побути присутнім на цьому заході.

denisenko

Лариса Денісенко є адвокаткою, вона представляє інтереси громадян в Європейському суді з прав людини. І тому вона чудово розуміє ціну справедливості та умови, які її підтримують. Гарантії справедливого ставлення, необхідність рівності перед законом, відповідальність за порушення справедливості – ось про що пані Лариса розмовлятиме з авторкою проекту в п’ятницю.

«На мій погляд, принцип справедливості є саме тією основою, на якій ґрунтується принцип верховенства права. Закони можуть бути поганими, закони можуть не прописати все, і тоді  треба вирішувати справу по справедливості»

Лариса Денісенко

Проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» започаткувала Мар’яна Савка, головна редакторка «Видавництва Старого Лева». Він передбачає 12 публічних інтерв’ю з цікавими і впливовими жінками. Ольга Герасим’юк уже розповіла про важливість рівності, Зоя Казанжи – про вагу незалежності, Ірина Снітинська розмірковувала про цінність життя. Кожна з учасниць сама обирає цінність, що є визначальною для неї. Через цей проект авторка та її гості зможуть озвучити важливі та болючі для суспільства теми та від розмови перейти до реальної допомоги.

Усім, хто відвідає таку розмову у «Копальні», у форматі free donation запропонують «оцінити» її. Зібрані таким чином кошти підуть на ремонт та облаштування дитячої кімнати освіти і відпочинку у львівському Охматдиті. Усі інтерв’ю і додатково написані учасницями проекту есеї про цінності стануть книжкою, яка буде презентована навесні 2017 року.

Тінкор

Фото: ВСЛ, фб larysa.denysenko

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели