fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

21.11.2016

Валерия Лысенко, которая принимала участие в проекте «Голос. Діти» в команде Дмитрия Монатика, снялась в его новом видеоклипе на песню «Вечность», который презентуют в конце ноября. 

Валерия впечатлила тренеров шоу ещё на слепых прослушиваниях – исполнением песни «С тучки на тучку». А в «вокальных битвах» Лера вместе с Владом Феничко и Маргаритой Халиной исполнила песню Земфиры «Жить в твоей голове». Позже харизматичная Лера покинула телевизионный шоу-проект, не пройдя в финал, но продолжила сотрудничество со своим тренером. 

На своем сольном концерте в столице, который состоялся 18 ноября в StereoPlaza, Монатик с детьми из своей команды «Голос. Діти» исполнил песню «Може вже досить» перед семитысячной аудиторией.

Тинкорр

Инфо: Yula


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели