Close Sidebar

Teennews

books, festival, style life, teens novelties,

03.04.2017

vasil-shkliar

Василь Шкляр
Автор близько 13-ти романів, один з найвідоміших сучасних українських письменників. «Батько українського бестселера».

7 квітня в Черкасах стартує триденний Книжковий фестиваль. Цей мистецький захід проводиться в Черкасах уперше.

У фестивальні дні Черкаси відвідають відомі сучасні українські автори: брати Капранови, Дара Корній, Олександр Михед, Ірен Роздобудько. На фест завітають Мирослав Дочинець, український письменник та журналіст із Закарпаття, Лесь Подерв’янський, драматург і художник, Іван Семесюк, блогер, художник, письменник, арт-куратор. Черкаський літературний захід відвідають Василь Шкляр та Міла Іванцова.

Організатори чекають на фесті близько 30-ти представників українських видавництв, понад 20 культурних діячів області та України, представників Черкаської спілки письменників, Спілки краєзнавців, літературних гуртків «Пегасик», імені Василя Симоненка та інших. Відвідувачі зможуть більше дізнатися про книги та проекти черкаських видавництв: «Вертикаль», Юлії Чабаненко, «Інтролігатор» та редакційного відділу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Хто й у який час виступатиме, можна відслідковувати за програмою фестивалю, що опублікована в фейсбуці.

cherkasybookfest

Міла Іванцова, Золотий письменник України, перекладач, журналіст та педагог; Брати Капранови, письменники, історики та публіцисти; Олександр Михед, український письменник, куратор мистецьких проектів, культуролог; Дара Корній, письменниця

Відвідувачі фестивалю протягом трьох днів знайомитимуться з представниками провідних українських видавництв, побувають на прес-конференціях та презентаціях книг сучасних письменників України, відвідають креативні майстер-класи, зокрема, навчатимуться розмальовувати книги, пізнаватимуть техніки «декупажу», «мехенді», каліграфії, вишивання букв, запаковування книг тощо.

На освітньому майданчику відбудуться лекції від дизайнерів, коучів, політологів, діячів культури, істориків. Так, у суботу, 8 квітня, відбудеться презентація книги Володимира Тиліщака “1930 У.С.Р.Р. Повстання”

На фесті працюватимуть фотозони, місця для відпочинку, проводитимуться інтерактивні ігри для дітей, різноманітні конкурси, вікторини й розіграші. Фестиваль триватиме до 9 квітня. Фестивальні майданчики працюватимуть з 11.00 до 20.00. 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели