Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

28.09.2016

У Національній бібліотеці України для дітей 2 жовтня відбудеться родинне свято – Літературний бал. Його влаштовують співробітники до Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначають 30 вересня.

Квитків на бал не буде, але на нього потрібно прибути в костюмі літературного персонажа. І ще: від його імені потрібно заздалегідь підготувати літературні фанти – загадки. Читачів зустрічатимуть бібліотечні Дворецькі, які виголошуватимуть книжковий титул гостя та вручатимуть кожному програму балу. Усі івенти за нею триватимуть близько 1,5 години.

chl.kiev.ua

З 11.00 до 11.30 гостям запропонують завітати до Лабораторії бібліотечного Алхіміка, Цирульні та Аптеки, у якій лікують книжками. Учасники балу зможуть поспілкуватися з Радниками бібліотеки. Також можна буде відвідати Детективну Аґенцію, де будуть розшукувати колишніх читачів бібліотеки та бібліотечні династії, щоби запросити їх на спеціальний раут з нагоди 50-річчя бібліотеки в новому 2017 році.

Об 11.30 розпочнеться Бал. Там будуть Королева, Церемоніймейстер, Капельдинер. Гратиме струнний квартет. Можна буде почути справжні полонез і мазурку. Потім гостям запропонують салонну гру у літературні фанти.

Бал завершиться літературними прийомами у гостях у різних книжкових персонажів. Дошкільнят запросить до себе на частування Муха-Цокотуха, молодші школярі потраплять на гостини до Пана Коцького, на читачів старшого віку чекає піратська вечірка з капітаном Сільвером. У відділі документів іноземними мовами відбудеться Шалене чаювання з Алісою, Божевільним Капелюшником та Королевою Черви.

У Мистецькій вітальні гостей зустріне Коза-Дереза та інші персонажі дитячих опер композитора Миколи Лисенка. Під час прийомів господарі – книжкові персонажі – частуватимуть гостей солодощами за світською бесідою з книжкової тематики. З ними можна буде обговорити, у кого з популярних українських авторів вийшла нова книга, які книжкові новинки вже є на полицях відділу, що новенького очікувати від Бібліотеки в новому ювілейному сезоні, які нові послуги та сервіси пропонуються читачам. Також під час балу працюватиме книжковий ярмарок від видавництв «Веселка», «Юніверс», «Авіаз».

Літературний бал відбуватиметься в приміщенні бібліотеки по вулиці Я. Корчака (Баумана), 60. За довідками можна звертатися за телефонами: тел. 443-25-27, 068-277-01-63.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели