Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, навчання,

05.06.2018

Молоді люди, як завершують навчання у заклади залізничного спрямування, зможуть отримати своє перше робоче місце в залізничній галузі. Про це поінформувала Катерина Дяків, заступник начальника відділу кадрів регіональної філії «Львівська залізниця».

Вакансії, які запропонують студентам: cкладач поїздів, регулювальник швидкості руху вагонів, монтер колії, електромонтер господарства електропостачання, електромеханік та електромонтер зв’язку, оглядач вагонів, слюсар з ремонту рухомого складу, помічник машиніста електровоза, помічник машиніста електропоїзда та інші.

Представники Львівської залізниці обговорили цю можливість для молоді з фахівцями Донецької залізниці, коли відвідали навчальні заклади Донеччини: Лиманське професійно-технічне училище, Слов’янський багатопрофільний регіональний центр професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса, Державний вищий навчальний заклад «Артемівський коледж транспортної інфраструктури» та Державний вищий навчальний заклад «Слов’янський коледж транспортної інфраструктури».

Через таку співпрацю регіональних філій компанії пропозицією вже зацікавилося 12 випускників. Служба зайнятості також активно долучилася до роботи: у міські та районні центри зайнятості Донеччини направили інформацію про вакансії, умови праці та соціальний пакет.

За інф. Укрзалізниці

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели