Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

27.11.2015

WschodУ п’ятницю, 27 листопада, закінчився тур письменника Тараса Прохаська містами України. Він поспілкувався з читачами в Дніпропетровську, Києві, Кіровограді, Вінниці, Івано-Франковську, Львові та Тернополі.

Кожна розмова з письменником Тарасом Прохаськом – це унікальна нагода подивитися на звичні речі глибше і чесніше. Своїми текстами і роздумами він заворожує, допомагає зрозуміти, пізнати, відчути.

Цієї осені у «Видавництві Старого Лева» вийшло одразу дві книжки, до яких має неабияку причетність Тарас Прохасько: третя і заключна частина «кротячої епопеї» «Як зрозуміти козу», яку він написав разом із Мар’яною Прохасько, та переклад з польської – роман «Схід» Анджея Стасюка. Саме ці книги письменник презентував у 7 українських містах.

Jak-zrozumity-kozu

Попри те, що переклад роману Анджея Стасюка «Схід» і кротяча історія «Як зрозуміти козу» розраховані на читачів різного віку, у цих книгах є багато спільного, наприклад, розповіді про подорожі і пошук порозуміння.

Це тексти про нову географію, мову та реальність. Анджей Стасюк, вирушаючи у «найскладнішу і найнеймовірнішу подорож свого життя», прагне знайти точки порозуміння між європейською людиною і мешканцями Китаю чи Монголії. Він відкриває для себе «дивних східних людей» з нового боку, вивчає мову їхнього тіла, поведінку, звичку одягатися. Український переклад Тараса Прохаська органічно доповнює стасюківські пошуки нових світів, спробу подолати «страх Сходу і зневагу Заходу».

Маленькі герої книги Тараса Прохаська і Мар`яни Прохасько також вирішують покинути  зону комфорту задля пізнання нових земель. Мешканці Букового лісу вперше у житті, попри страх і ризик, вирушають у мандрівку морем, знаходять новий острів і знайомляться з його дивними мешканцями – козами. Книга Тараса і Мар’яни Прохаськів «Як зрозуміти козу» — про важливість розширення горизонтів у нашому житті.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели