fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

30.08.2019

Як думаєте, що робив ці 4 роки у російській колонії суворого режиму український кінорежисер, сценарист, письменник, громадський активіст Олег Сенцов, повернення якого Україна вже довго очікує? Увесь цей час він писав книжки! Наразі в українському видавництві виходить його нова збірка автобіографічних оповідань «Маркетер», яку Сенцов написав уже в колонії.

oleg-sentsov-marketer«Маркетер» — це друга частина автобіографічної трилогії, в якій Олег повертається у своє студентське минуле, збірка малої автобіографічної прози. Автор у ній розповідає про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих. Зміна цінностей. Руйнування стереотипів. Становлення. Загартовування душі й характеру. Любов, дружба, виживання і бізнес… Вдумливий та уважний читач знайде у новій книжці Олега Сенцова багато свідоцтв про час. Переклад українською мовою, який зробив Олег Осока, поданий поруч із оригіналом. Оформили збірку Оксана Йориш та Назар Гайдучик.

Колеги Сенцова, які сприяли виданню книжки, зазначають, що його нова книжка – це можливість нагадати нам і світу не лише про долю Олега, а й про справи всіх українських заручників Кремля, що таким чином література стає сильним інструментом правозахисту.

– Вже 5 років Олег Сенцов перебуває в ув’язенні, – сказала Мар’яна Савка, письменниця та головна редакторка. – Ми знаємо, яке тривале голодування він витримав і не зламався. І те, що у в’язничних стінах він пише прозу – це свідчення великої мужності, сили духу і постійної роботи над собою. Олег ніби робить ревізію свого життя, згадує свою юність і часи формування характеру, становлення себе як особистості. Ці оповідання дуже біографічні, а поза життям самого героя оповідань постає непривабливо сувора доба на зламі двох суспільних ладів, на зламі цінностей.

Нагадаємо, Олег Сенцов є лауреатом Премії Сахарова «За свободу думки» та Національної премії України ім. Т. Шевченка. Після Анексії Криму Росією 2014 року був затриманий російськими силовиками і засуджений 25 серпня 2015 року до 20 років ув’язнення з відбуванням покарання у колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. Олег є політичним в’язнем у РФ і має змогу спілкуватися з рідними та близькими лише листами, які цензурує колонія. Раніше, близько 10 років тому, він написав збірку «Жизня».

За інф. ВСЛ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели