Close Sidebar

Teennews

festival, music, teens novelties,

27.09.2016

Львівський 20-річний піаніст Маркіян Попіль став переможцем міжнародного музичного конкурсу Андре Дюмортьє. Цей конкурс традиційно відбувався у Льоз-ен-Ено в Бельгії з 10 до 17 вересня. Маркіян отримав на ньому першу премію та спеціальний приз за найкраще виконання твору бельгійця китайського походження Хаофу Чанга (Haofu Zhang) «Місяць усамітнений та мовчазний».

Маркіян став одним із трьох музикантів, які потрапили до фіналу. Він вже є лауреатом численних музичних конкурсів, незважаючи на те, що ще навчається в Львівській музичній академії ім. Миколи Лисенка.

markiyan-popil

Фото: Крістіна Іванаускайте

«Чудовий звук, майстерність, стабільність Маркіяна Попіля засвідчила його виняткову художню зрілість. Він отримав першу премію», – так відгукнулося про виступ українця бельгійське видання La Libre. Оглядачі відмітили надзвичайну художню зрілість Маркіяна й вражаючу кількість серйозних нагород, які він має в своєму віці. За даними бельгійських журналістів, Маркіян розпочав грати у 5 років, адже походить із родини піаністів. Зараз він живе в Антверпені та навчається там у Консерваторії в класі Сергія Едельмана (Serguei Edelmann).

markiyan-popil

Нагадаємо: цей конкурс має міжнародний стасус із 2003 року. До участі у ньому запрошують піаністів до 26 років зі всього світу.

За матеріалами: lalibre.be, rtbf.be/musiq3

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели