Close Sidebar

Teennews

teens novelties, майстер-класи, навчання,

17.11.2017

У середу, 15 листопада, представник «Укрзалізниці» та студенти Києво-Могилянської академії поспілкувалися на гостьовій лекції. Ростислав Курінько, директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності «Укрзалізниці», розповів студентам про КСВ, її місце у сучасному діловому світі, і проілюстрував свою розповідь прикладами з досвіду української транспортної галузі.

ukrzaliznitsya

Ростислав Курінько розповів студентам Могилянки про КСВ та розвиток транспортної компанії

Представник залізниці обговорив зі студентами напрямки реформування товариства і, зокрема, стратегічний підхід до управління питаннями соціальної відповідальності та сталого розвитку.

«Зараз компанія переживає дуже важливий період трансформації та реформування як у сфері корпоративних перетворень, так і побудови нової моделі роботи, що зумовлена зростанням соціальної відповідальності та ринковими цілями», –  сказав Ростислав Курінько на лекції.

Тінкор

Фото: фб «Укрзалізниця»

15-річний хлопець травмувався на станції Київ-Дніпровський


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели