Close Sidebar

Teennews

teens novelties, мастер-классы, навчання,

17.11.2017

У середу, 15 листопада, представник «Укрзалізниці» та студенти Києво-Могилянської академії поспілкувалися на гостьовій лекції. Ростислав Курінько, директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності «Укрзалізниці», розповів студентам про КСВ, її місце у сучасному діловому світі, і проілюстрував свою розповідь прикладами з досвіду української транспортної галузі.

ukrzaliznitsya

Ростислав Курінько розповів студентам Могилянки про КСВ та розвиток транспортної компанії

Представник залізниці обговорив зі студентами напрямки реформування товариства і, зокрема, стратегічний підхід до управління питаннями соціальної відповідальності та сталого розвитку.

«Зараз компанія переживає дуже важливий період трансформації та реформування як у сфері корпоративних перетворень, так і побудови нової моделі роботи, що зумовлена зростанням соціальної відповідальності та ринковими цілями», –  сказав Ростислав Курінько на лекції.

Тінкор

Фото: фб «Укрзалізниця»

15-річний хлопець травмувався на станції Київ-Дніпровський

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели