Close Sidebar

Teennews

festival, movie, style life, teens novelties,

03.06.2018

На закритті «Чілдрен Кінофесту – 2018» було показано володаря Гран-прі минулого року, британську фентезі-стрічку «Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу». Це – історія про дівчинку-сироту Моллі, яка живе в притулку біля Лондона разом із іншими дітьми. 

Вона знайшла книжку про гіпноз, навчилася йому й завдяки цій навичці стала отримувати від людей усе, що бажала. Обставини склалися так, що їй довелося втекти з притулку та приїхати в Лондон. Там Моллі застосувала свою навичку, щоб зайняти місце іншої дівчинки й стати зіркою. Їй це вдалося. 

Molly Moon and the Incredible Book of Hypnotism

Проте Моллі з часом усвідомила свої помилки та відмовилася від ідеї використовувати своє вміння у власних інтересах. Вона дійшла висновку, що всього в житті потрібно добиватися тільки своїми силами, і гіпноз ні до чого, що треба покладатися на свої сили, а не на гіпноз. Вона побачила, що жодний гіпноз не дасть радості від того, чого ти завдяки йому добився: ти отримав те, що хотів, а радості від цього немає. Гіпноз приніс їй марнославство, зірковість, але відібрав у неї щирість від спілкування з близькими. Моллі дійшла цього, змінила ситуацію, у яку потрапила, виправила помилки та повернулася до своїх друзів, людей, які її любили та яких любила вона. 

У фільмі є ще багато про цінності та соціальні питання, які турбують дітей – про все це йдеться цікаво, сюжет захоплюючий. 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели