fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, movie, style life, teens novelties,

03.06.2018

На закритті «Чілдрен Кінофесту – 2018» було показано володаря Гран-прі минулого року, британську фентезі-стрічку «Моллі Мун та чарівний підручник гіпнозу». Це – історія про дівчинку-сироту Моллі, яка живе в притулку біля Лондона разом із іншими дітьми. 

Вона знайшла книжку про гіпноз, навчилася йому й завдяки цій навичці стала отримувати від людей усе, що бажала. Обставини склалися так, що їй довелося втекти з притулку та приїхати в Лондон. Там Моллі застосувала свою навичку, щоб зайняти місце іншої дівчинки й стати зіркою. Їй це вдалося. 

Molly Moon and the Incredible Book of Hypnotism

Проте Моллі з часом усвідомила свої помилки та відмовилася від ідеї використовувати своє вміння у власних інтересах. Вона дійшла висновку, що всього в житті потрібно добиватися тільки своїми силами, і гіпноз ні до чого, що треба покладатися на свої сили, а не на гіпноз. Вона побачила, що жодний гіпноз не дасть радості від того, чого ти завдяки йому добився: ти отримав те, що хотів, а радості від цього немає. Гіпноз приніс їй марнославство, зірковість, але відібрав у неї щирість від спілкування з близькими. Моллі дійшла цього, змінила ситуацію, у яку потрапила, виправила помилки та повернулася до своїх друзів, людей, які її любили та яких любила вона. 

У фільмі є ще багато про цінності та соціальні питання, які турбують дітей – про все це йдеться цікаво, сюжет захоплюючий. 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели