fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, style life, teens novelties,

04.08.2016

MONATIK предложил своим слушателям поучаствовать в конкурсе на лучшие ремиксы хитов «Выходной» и «Кружит». С 1 по 21 августа ремиксы на эти песни можно присылать на e-mail: monatique@mail.ru. 22 августа будут определены победители.  Им MONATIK вручит приз: по $1000.

Напомним, месяц назад, 4 июля состоялась премьера видеоклипа Дмитрия Монатика на песню «Кружит». Над съемками Дима работал в Одессе вместе с режиссером Таней Муиньо.

monatik

Тинкорр

Фото: YULAINFO


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели