Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

12.02.2016

Дітям та молоді Донецької області час запасатися новими блокнотами, зошитами та спортивними костюмами: тепер їм буде де проводити час після школи. Адже 15 та 16 лютого в Костянтинівці та Дружківці відкриють відновлені Центри дитячої та юнацької творчості, у яких працюватимуть різні гуртки. Також на початку тижня після ремонту відчинить двері й Міська музична школа в Святогірську, у якій навчається 120 дітей, з них 50 – вимушені переселенці.

У Костянтинівському ЦДЮТ позашкільними заняттями цікавляться понад 1250 чоловік, зокрема 350 – вимушених переселенців із інших населених пунктів області. У цьому Центрі відремонтували покрівлю, 4 танцювальні зали, санвузли, коридор. У подібному Центрі в Дружківці замінили вікна на всіх трьох поверхах. 1054 вихованця Центру, з яких 130 є вимушеними переселенцями, тепер зможуть у комфортніших умовах відвідувати 67 гуртків та секцій.

Shigeki Sumi

Відкриття цих молодіжних закладів відвідає пан Шігекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні. Те, що саме він відкриватиме дитячі Центри та музшколу для донецької молоді, не випадковість. Адже ці заклади молодіжного навчання та дозвілля відремонтували в рамках проекту, який фінансує Уряд Японії, а впроваджує Міжнародна організація з міграції. Окрім ремонтів, в рамках цього проекту МОМ у закладах проводилися майстер-класи з японського музичного мистецтва й було закуплено нові музичні інструменти для учнів.

«Також у рамках проекту було надано близько 400 грантів на самозайнятість та дрібний бізнес для переселенців, осіб, які повернулися до місць свого проживання, та місцевих жителів. Ми плануємо й надалі підтримувати успішну співпрацю з Міжнародною організацією з міграції, продовживши проект у Донецькій та Луганській областях», – зазначив пан Шігекі Сумі.

Під час відвідування відремонтованих закладів пан Посол Японії розповість про перебіг проекту журналістам – разом із пані Естер Руїз де Азуа, координаторкою Програми з Надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели