fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

12.02.2016

Дітям та молоді Донецької області час запасатися новими блокнотами, зошитами та спортивними костюмами: тепер їм буде де проводити час після школи. Адже 15 та 16 лютого в Костянтинівці та Дружківці відкриють відновлені Центри дитячої та юнацької творчості, у яких працюватимуть різні гуртки. Також на початку тижня після ремонту відчинить двері й Міська музична школа в Святогірську, у якій навчається 120 дітей, з них 50 – вимушені переселенці.

У Костянтинівському ЦДЮТ позашкільними заняттями цікавляться понад 1250 чоловік, зокрема 350 – вимушених переселенців із інших населених пунктів області. У цьому Центрі відремонтували покрівлю, 4 танцювальні зали, санвузли, коридор. У подібному Центрі в Дружківці замінили вікна на всіх трьох поверхах. 1054 вихованця Центру, з яких 130 є вимушеними переселенцями, тепер зможуть у комфортніших умовах відвідувати 67 гуртків та секцій.

Shigeki Sumi

Відкриття цих молодіжних закладів відвідає пан Шігекі Сумі, Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні. Те, що саме він відкриватиме дитячі Центри та музшколу для донецької молоді, не випадковість. Адже ці заклади молодіжного навчання та дозвілля відремонтували в рамках проекту, який фінансує Уряд Японії, а впроваджує Міжнародна організація з міграції. Окрім ремонтів, в рамках цього проекту МОМ у закладах проводилися майстер-класи з японського музичного мистецтва й було закуплено нові музичні інструменти для учнів.

«Також у рамках проекту було надано близько 400 грантів на самозайнятість та дрібний бізнес для переселенців, осіб, які повернулися до місць свого проживання, та місцевих жителів. Ми плануємо й надалі підтримувати успішну співпрацю з Міжнародною організацією з міграції, продовживши проект у Донецькій та Луганській областях», – зазначив пан Шігекі Сумі.

Під час відвідування відремонтованих закладів пан Посол Японії розповість про перебіг проекту журналістам – разом із пані Естер Руїз де Азуа, координаторкою Програми з Надзвичайних ситуацій та стабілізації Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели