fbpx
Close Sidebar

Teennews

22.08.2019

У 109-тисячному Слов’янську посадовці та жителі міста остаточно відмовилися від класів з навчанням російською. Вже цього 1 вересня першачки Слов’янська підуть до класів, навчання в яких здійснюватиметься лише українською мовою.

Власне, саме цього вимагає закон, – зазначає Марина Хохлова, заступник керівника відділу освіти Слов’янської міської ради. Також вона не заперечує, що деякі батьки висловлювали своє незадоволення, що немає російськомовних класів.

За даними освітянки, посадовці закуповують підручники та дидактичні матеріали українською мовою, і не бачать сенсу витрачати кошти на закупівлю підручників надрукованих російською мовою.

Фото: slavinfo.dn.ua


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели