Close Sidebar

Teennews

22.08.2019

У 109-тисячному Слов’янську посадовці та жителі міста остаточно відмовилися від класів з навчанням російською. Вже цього 1 вересня першачки Слов’янська підуть до класів, навчання в яких здійснюватиметься лише українською мовою.

Власне, саме цього вимагає закон, – зазначає Марина Хохлова, заступник керівника відділу освіти Слов’янської міської ради. Також вона не заперечує, що деякі батьки висловлювали своє незадоволення, що немає російськомовних класів.

За даними освітянки, посадовці закуповують підручники та дидактичні матеріали українською мовою, і не бачать сенсу витрачати кошти на закупівлю підручників надрукованих російською мовою.

Фото: slavinfo.dn.ua


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели