fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

28.10.2016

86festival26 жовтня завершився прийом заявок на участь у молодіжній кіномайстерні «Славутич, я люблю тебе!» від команди професійних кураторів «86». Найцікавіші ідеї будуть перетворені в короткі фільми і ввійдуть до кіноальманаху «Славутич, я люблю тебе». Також у рамках проекту відбудеться серія лекцій, майстер-класів та практичних занять з режисури та кіновиробництва.

Узяти участь у кіноурбаністичному експерименті захотіли різні молоді українські кіноавтори: на кіномайстерню Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», який відбувається в місті Славутичі щовесни, надійшло понад 10 проектів від молодих режисерів і режисерок 14-17 років.

Новий погляд на місто Славутич та несподівані теми – це мають запропонувати кураторам автори. Зважаючи на те, що славутчанська молодіжна кіношкола завжди була цікавою, фестивальних показів можна чекати з нетерпінням: щось захоплююче мусить бути. Фільми можуть бути відзняті на телефон, камеру чи фотоапарат та змонтовані в одній із професійних програм.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели