Close Sidebar

Teennews

festival, movie, teens novelties,

28.10.2016

86festival26 жовтня завершився прийом заявок на участь у молодіжній кіномайстерні «Славутич, я люблю тебе!» від команди професійних кураторів «86». Найцікавіші ідеї будуть перетворені в короткі фільми і ввійдуть до кіноальманаху «Славутич, я люблю тебе». Також у рамках проекту відбудеться серія лекцій, майстер-класів та практичних занять з режисури та кіновиробництва.

Узяти участь у кіноурбаністичному експерименті захотіли різні молоді українські кіноавтори: на кіномайстерню Міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86», який відбувається в місті Славутичі щовесни, надійшло понад 10 проектів від молодих режисерів і режисерок 14-17 років.

Новий погляд на місто Славутич та несподівані теми – це мають запропонувати кураторам автори. Зважаючи на те, що славутчанська молодіжна кіношкола завжди була цікавою, фестивальних показів можна чекати з нетерпінням: щось захоплююче мусить бути. Фільми можуть бути відзняті на телефон, камеру чи фотоапарат та змонтовані в одній із професійних програм.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели