Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

08.05.2017

«Тінкор» уже розповідав, що тиждень тому в Києві та Харкові стартував новий сезон роботи дитячої залізниці. У святкові вихідні наш фотокор побував у київському Сирецькому парку, де працює залізниця, проїхався в поїзді між станціями «Яблунька» та «Вишенька», і готовий показати тобі все це на фотознімках. Підводь курсор до фото та натискай стрілку, щоб прокрутити галерею вперед.

Фото: Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели