Close Sidebar

Teennews

festival, music, style life,

06.06.2016

У минулий уік-енд, 4 та 5 червня, у Києві вдруге відбувся II-й Фестиваль Культури народів Подолу. Танці й пісні різних народів і танцювальні майстер-класи, практика гаптування золотом під проводом кримськотатарських майстринь, уроки польської мови, читання ромських віршів, знайомство з національними кухнями – усе це радувало киян у рамках фестивалю.

d_sklyar_Podil-festyval

На фестивалі виступили з народними танцями юні танцюристи

Без Подолу, як відомо, Київ неможливий, і фестиваль, який об’єднав представників різних народів з тих, що століттями проживають на столичному Подолі, став цьому підтвердженням. Унікальне співіснування різних національних меншин в цій старовинній частині великого міста – особливість Подолу. Саме вона споконвіку накладала свій відбиток на подільську культуру, мову, на всі нюанси життя містян. З часів заснування Києва Поділ – це квартали та поселення арабів, греків, вірменів, євреїв, ромів, поляків, німців. Тому київський Поділ – це здавна унікальна суміш культур, звичаїв та обрядів. Кияни традиційно з великою цікавістю знайомляться з усім цим, бо це є історія їхнього улюбленого міста.

Тінкор
Фото: надані організаторами фестивалю

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели