fbpx
Close Sidebar

Teennews

festival, music, style life,

06.06.2016

У минулий уік-енд, 4 та 5 червня, у Києві вдруге відбувся II-й Фестиваль Культури народів Подолу. Танці й пісні різних народів і танцювальні майстер-класи, практика гаптування золотом під проводом кримськотатарських майстринь, уроки польської мови, читання ромських віршів, знайомство з національними кухнями – усе це радувало киян у рамках фестивалю.

d_sklyar_Podil-festyval

На фестивалі виступили з народними танцями юні танцюристи

Без Подолу, як відомо, Київ неможливий, і фестиваль, який об’єднав представників різних народів з тих, що століттями проживають на столичному Подолі, став цьому підтвердженням. Унікальне співіснування різних національних меншин в цій старовинній частині великого міста – особливість Подолу. Саме вона споконвіку накладала свій відбиток на подільську культуру, мову, на всі нюанси життя містян. З часів заснування Києва Поділ – це квартали та поселення арабів, греків, вірменів, євреїв, ромів, поляків, німців. Тому київський Поділ – це здавна унікальна суміш культур, звичаїв та обрядів. Кияни традиційно з великою цікавістю знайомляться з усім цим, бо це є історія їхнього улюбленого міста.

Тінкор
Фото: надані організаторами фестивалю


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели