Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

25.04.2019

У неділю, 21 квітня, на 17-й колії станції Мерефа на Харківщині, 14-літній підліток був уражений електричним струмом контактної мережі, бо піднявся на дах вагона-цементовоза неробочого парку. Хлопець залишився живим. Потерпілого доставили в лікарню Харкова, – повідомила Укрзалізниця.

Рухомий склад, неначе магніт, притягує до себе підлітків, які не усвідомлюють, якими тяжкими можуть бути наслідки від таких небезпечних розваг на залізниці. Попри постійні застереження та заклики залізничників до громадян не наражати себе на небезпеку на об’єктах залізниці, випадки травмування і надалі трапляються, особливо серед неповнолітніх. Загалом у квітні цього року внаслідок ураження електричним струмом вже травмовано 7 сторонніх осіб, у тому числі 2 – зі смертельним наслідком. Серед травмованих – 5 дітей віком до 16 років. 

За відповідний період 2018 року електричним струмом було травмовано 5 сторонніх осіб, з них 1 – смертельно, серед травмованих було 2 дітей віком до 16 років.

Загалом з початку 2019 року станом на 22 квітня внаслідок ураження електрострумом було травмовано 10 сторонніх громадян, з них 3 – смертельно, 6 дітей віком до 16 років травмовано не смертельно. За відповідний період 2018 року внаслідок ураження електричним струмом було травмовано 7 сторонніх громадян, з них 1 – смертельно. Також 2 дітей віком до 16 років було травмовано не смертельно.

За інф. Укрзалізниці

Фото на обкладинці: Darren Bockman

Тривають слідчі дії щодо групи підлітків з Трипілля, які закидали камінням електропоїзд Київ — Миронівка


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели