Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

01.02.2017

Сегодня в Авдеевке Донецкой области началась частичная эвакуация детей. Об этом сообщил на странице в соцсети журналист Олексій Кашпоровський. Тремя автобусами направили детей в Славяногорск вместе с матерями. Там они смогут пробыть до стабилизации ситуации, и затем вернуться домой, в Авдеевку. 

По данным журналиста, сепаратисты отказались от перемирия, поэтому обстрелы Авдеевки могут продолжиться. Пока что, пишет корреспондент, обстрелы прекратились в полдень из-за поломки водопровода, который питает Донецк и Макеевку. 

Также журналист сообщил, что в 7.00 по городу отработали Грады. Около 20 домов в старой части Авдеевки разрушены.

Фото: uwcfoundation


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели