Close Sidebar

Teennews

teens novelties, theatre,

01.11.2016

Надія Мейхер, акторка, автор віршів і пісень та постановник, у грудні вирушить у тур шістьома містами країни. З 9 до 16 грудня в Черкасах, Полтаві, Запоріжжі, Харкові, Дніпрі та Одесі вона покаже свою виставу Historia de Un Amor, прем’єра якої нещодавно відбулася в Києві.

«У виставі показана історія одного кохання, завдяки якому героїня розуміє, що всі її переживання – це всього лише гра, – розповіла Надія Мейхер. – Потрібно просто бути вільною і самодостатньою. Жити, як хочеться, творити, у чому розквітаєш, і любити, як бажає того серце».

Historia de Un Amor

Незважаючи на те, що в житті Надії був період сумнівів щодо професії, вона зрозуміла, що немає сенсу боротися з долею, що її призначення – сцена. У Historia de Un Amor, виставі, що є філософським поглядом на щастя, самотність і страхи, Надія щиро й відверто розкриває свою уяву й почуття. За словами артистки, саме в цьому проекті вона є самою собою, не надягаючи масок і не перебуваючи в залежності від шоу-бізнесових рамок. Ідея вистави народилася завдяки захопленню Надії різними творчими напрямами: поезією, романсами, аргентинським танго. Тому в Historia de Un Amor переплелися українська і аргентинська культури – як любов, яка не має кордонів.

Historia de Un Amor

«Вірші люблю з дитинства, сама пишу їх вже більше 10 років. Романси – це жанр, у якому я абсолютно органічна. А перейнявшись атмосферою аргентинського танго, вже не змогла його забути», – сказала артистка.

Разом з Надією Мейхер, яка виступає в головній ролі, історію одного кохання буде розповідати віртуоз-оркестр KIEV TANGO PROJECT, унікальний колектив, який виконує музику танго в класичному складі: скрипка, бандонеон, контрабас і фортепіано. Музиканти протягом усього вечора наповнюватимуть виставу чарівними звуками запальних ритмів, а хореографи та танцюристи з Аргентини – Luis Squicciarini, Juan Manuel Rosales, Liza Rosales – передадуть атмосферу аргентинського танго.

 

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели