fbpx
Close Sidebar

Teennews

27.07.2021

Кожен Івась має свій лас, і спроби виявити найкращі сайти в будь-якому разі будуть суб’єктивними. Проте ось наші лідери – найкращі, на погляд нашого видання, сайти 23 київських шкіл. Про показники, за якими ми обирали сайти, можна почитати у тексті «Якість шкільного сайту: загальні маркери».

Ми оновили публікацію, додавши до 17 шкіл ще 6, сайти яких не можна було не виділити з-поміж інших. Дивіться актуальний рейтинг! Згодом у ньому може з’явитися і ваша школа!

Юзер-френдлі сайти, функціонал яких відповідає веб-дизайну, можна віднести до «крутих»: там зрозумілий, неперевантажений, чіткий рубрикатор, а всі розділи наповнені функціонуючим (інформативним і адекватним рубриці) контентом і працюють. А ще там немає реклами. Окрім цього, чим кращі ці 17 сайтів, що стали лідерами в нашому огляді? Тим, що більшість із них має дизайн, який не роздратовує і не викликає стрімкого бажання закрити сайт і піти з цього інтернет-майданчику.

Хтось може думати, що найкращими мають бути сайти ліцеїв і гімназій, але ми, вивчивші всі сайти київських школ, упевнилися, що ніякого взаємозв’язку якості сайту зі статусом закладу не існує. Ви теж можете в цьому пересвідчитися, подивившись сайти-лідери цього огляду.«»

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №96 ім О.К.Антонова. Сайт на WordPress, платний домен у зоні .com, реклами немає. Завдяки простому, не перевантаженому рубрикатору на цьому сайті не загубляться ні малі, ні старі. Рубрики не порожні, а наповнені актуальним, не застарілим, а актуальним контентом.

Сайт гімназії N143. Окрім неперевантаженого дизайну та рубрикатора на сайті є цікава опція аудіо. Використовуючи аудіо, адміністрація школи комунікує з батьками учнів. Примітно: на сайті можна побачити вірші, написані школярами. Усі рубрики наповнені відповідним контентом, є навіть список та розклад чималої кількості гуртків.

Ліцей № 144 ім. Г.Ващенка м. Києва також розмістив свій сайт у зоні .com. Усі рубрики наповнені відповідним контентом. Дуже цікаво – у вигляді нескладної інфографіки – представлена рубрика «Історія».  На сайті можна подивитися журнал ліцею.

Незважаючи на те, що сайт СЗШ №153 не є прикладом чогось надто модернового, але він є взірцем того, як можна зробити якісний веб-майданчик без складних налаштувань шаблонів. Новинна стрічка та рубрикатори наповнені релевантним контеном, до якого може легко дістатися будь-який користувач.

Школа №163 ім. М. Кирпоноса має гарний юзер-френдлі сайт, тому й потрапила до цього огляду навіть незважаючи на те, що не всі елементи на сайті є клікабельними. Контент, який розміщено під відповідним рубрикатором, дає змогу скласти уявлення про діяльність школи.

Середня загальноосвітня школа №175 використовує свій юзер-френдлі сайт не тільки для трансляції даних про заклад, але й для публікації актуальних новин про життя школи та школярів із різних класів.

Перша Русанівська середня загальноосвітня школа №182 у розповіді про заклад використовує елементи брендингу, і на сайті, створеному на Вордпресі, це видно. Крім цього, сайт має акуратну актуальну фотогалерею.

Веб-майданчик СЗШ №186 – ще один приклад того, як на системі School champion може бути створений безкоштовний, але якісний сайт. На головній розміщені слайди з фото зі шкільного життя та чіткий, не перевантажений рубрикатор, наповнений актуальною інформацією про школу.

Школа І-Ш ступенів № 190 користується сайтом, створеним на WP за найпопулярнішим принципом юзер-френдлі: рубрики та розділи чіткі, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Сайт зручний, щоб батьки могли отримати інформацію про школу.

Гімназія №191 ім. П.Г. Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов має сайт з унікальним дизайном і чистий інтерфейс. На ньому представлені відео зі шкільного youtube та фото школярів.

Сайт школи №273, створений на платформі For every, можливо, ще потребує налаштувань, проте найнеобхідніші рубрики на ньому вже з’явилися.

Середня школа №281 має сайт із зручною навігацією та юзер-френдлі дизайном. Це дає змогу розмістити навіть «канцеляристський» контент так, щоб будь-хто міг легко дістатися до нього й прочитати. Усе доступно і ясно, нічого зайвого.

Гімназія №283 створила сайт із дизайном, що запам’ятовується, проте не ускладнює навігацію. Сайт старанно проілюстровано – на ньому багато фото учнів.

Сайт школи І – ІІІ ступенів № 292 імені гетьмана України Івана Мазепи теж має оригінальний дизайн, що запам’ятовується, і також є прикладом того, як без складного програмування можна зробити простий та інформаційно насичений веб-майданчик.

І ще один чудовий приклад того, як можна просто зробити сайт школи без складного програмування. На сайті школи №304 легко можна знайти потрібну інформацію.

Сайт школи №309 привертає увагу юзер-френдлі дизайном і зручним виводом новин, які легко можна розміщувати через CMS. Налаштувати такий сайт може навіть той, хто не знається на програмуванні.

Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов підійшла до створення сайту відповідально, і має результат – чистий сайт з ілюстраціями та простим рубрикатором.

Школа №17  стала вісімнадцятою в нашому списку. На сайті вказано, що оплату домену та хостингу здійснює благодійна організація. Сайт має шаблон з оригінальним дизайном. 

Сайт гімназії №32 – також взірцевий. Чистий акуратний дизайн без перевантажень зайвими елементами, лаконічні меню.

Школа №50 – теж увійшла до рейтингу, бо має сайт із чистим дизайном, зручною архітектурою та навігацією. Добрий приклад того, як можна налаштувати сайт у CMS на гідному рівні.

Сайт Предславинської гімназії №56 – з оригінальним дизайном, акуратною стрічкою новин і зручною навігацією. 

Сайт школи №78 неможливо оминути – він є взірцевим. Так виглядає сайт, до створення якого долучилися спеціалісти.

Також якісний сайт у школи №94, незважаючи на те, що він ще доробляється, і не всі кнопки працюють. Сайт з чистим дизайном, зручною навігацією, зрозумілим, неперевантаженим меню. 

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, PayPal чи Патрон – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Підтримати сайт

Підписуйся на TeenCorr-листи

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели