Close Sidebar

Teennews

music, style life, teens novelties,

13.05.2019

pivovarov_alysa

Аліса. Фото від прес-служби Артема Пивоварова

Аліса, 7-річна донька теле- та youtube-ведучого Анатолія Анатоліча уперше виконала акторську роль – знялася в кліпі Артема Пивоварова «No.1», який музикант презентував днями. 

Дівчинка з’являється в кадрі на другій хвилині концептуального відео. Зважаючи на те, що в кліпі різноманітними засобами відображені різні стихії, Алісі мала дістатися вода: її хотіли відзняти під дощем. Забезпечити дощ «кіношникам» не складно. Проте тоді дівчину довелося б заморозити: у день зйомки надворі було лише +10. Тому воду довелося нагрівати до кімнатної температури, а після відзнятих дублей зігрівати Алісу теплими ковдрами. 

– Для Аліси це був перший досвід зйомок. Незважаючи на те, що доньку багато разів запрошували зніматися, ми не погоджувалися, доки вона сама цього не захоче. І саме зараз це було її рішенння. Вона послухала пісню Артема, їй дуже сподобалося, і донька загорілася ідеєю, яку їй запропонував Тарас Голубков! По-справжньому готувалася й була налаштована на непросту роботу. У кадрі на неї лив дощ, і як справжня актриса, вона все зробила, як їй сказав режисер. Зйомки проходили легко – Аліса налаштувалася на декілька знімальних годин, але все вийшло з першого дубля, тому вже за десять хвилин після входу в кадр її сцена була готова. А після зйомок Аліса сказала, що тепер хоче бути актрисою. Хоча до цього вона хотіла бути ветеринаром, – розповів Анатолій Анатоліч.

У цілому зйомки кліпу відбувалися майже три доби на більш ніж 10 локаціях. Нагадаємо, музикант презентував свою роботу минулої п’ятниці, 10 травня. 

Съёмки клипа группы Transylvania Damn Fun: Ян Губский провёл экскурсию


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2020, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели