Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

01.03.2017

У четвер, 2 березня, у Львові відбудеться зустріч із Наталею Іваничук – талановитою перекладачкою, германісткою, завдяки якій український читач наново може відкрити для себе скандинавську літературу. Це буде 12-те публічне інтерв’ю Маряни Савки, яке завершить її проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Пані Наталя говоритиме з пані Маряною про вдячність.

Наталя Іваничук народилася в сім’ї Романа Іваничука, видатного історика-романіста. Два роки працювала в Фінляндії – аташе з питань преси і культури Посольства України. Заснувала Центр країн північної Європи (Nordic Center) у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та стала його директором. А ще – засновницею й головою Центру Програми «Балтійський університет» в Україні. Зараз працює у ЛНУ ім. Івана Франка – викладає на факультеті міжнародних відносин німецьку та норвезькі мови. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. 

«2 березня ми завершимо цикл розмов з дванадцятьма неймовірними жінками, – розповіла Мар’яна Савка, поетеса та авторка проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». –  І дванадцятою стане Наталя Іваничук, якій я дуже вдячна багато за що. Говоритимемо про вдячність і я дуже з цього тішуся, тому що вдячність – то найбільша мудрість життя».

Нагдаємо, проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» вмістив у себе 12 публічних розмов на теми, важливі для суспільства, із цікавими та впливовими жінками. Ольга Герасим’юк говорила про рівність, Олександра Бакланова – про свободу,  Юлія Міщенко – про любов, Ірма Вітовська – про милосердя… Усі інтерв’ю стануть книжкою, яку презентують у травні під час київського Книжкового Арсеналу.

Завдяки проекту вдалося залучити доброчинців до облаштування навчально-ігрової кімнати у львівському ОХМАТДИТі та зібрати частину коштів на ремонт маніпуляційного кабінету. 

12-та зустріч традиційно відбудеться у дворику «Львівської копальні кави». Початок зустрічі о 18:00.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели