fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

01.03.2017

У четвер, 2 березня, у Львові відбудеться зустріч із Наталею Іваничук – талановитою перекладачкою, германісткою, завдяки якій український читач наново може відкрити для себе скандинавську літературу. Це буде 12-те публічне інтерв’ю Маряни Савки, яке завершить її проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». Пані Наталя говоритиме з пані Маряною про вдячність.

Наталя Іваничук народилася в сім’ї Романа Іваничука, видатного історика-романіста. Два роки працювала в Фінляндії – аташе з питань преси і культури Посольства України. Заснувала Центр країн північної Європи (Nordic Center) у Львівському національному університеті ім. Івана Франка та стала його директором. А ще – засновницею й головою Центру Програми «Балтійський університет» в Україні. Зараз працює у ЛНУ ім. Івана Франка – викладає на факультеті міжнародних відносин німецьку та норвезькі мови. Перекладає з норвезької, німецької та шведської мов. 

«2 березня ми завершимо цикл розмов з дванадцятьма неймовірними жінками, – розповіла Мар’яна Савка, поетеса та авторка проекту «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину». –  І дванадцятою стане Наталя Іваничук, якій я дуже вдячна багато за що. Говоритимемо про вдячність і я дуже з цього тішуся, тому що вдячність – то найбільша мудрість життя».

Нагдаємо, проект «12 неймовірних жінок про цінності, які творять людину» вмістив у себе 12 публічних розмов на теми, важливі для суспільства, із цікавими та впливовими жінками. Ольга Герасим’юк говорила про рівність, Олександра Бакланова – про свободу,  Юлія Міщенко – про любов, Ірма Вітовська – про милосердя… Усі інтерв’ю стануть книжкою, яку презентують у травні під час київського Книжкового Арсеналу.

Завдяки проекту вдалося залучити доброчинців до облаштування навчально-ігрової кімнати у львівському ОХМАТДИТі та зібрати частину коштів на ремонт маніпуляційного кабінету. 

12-та зустріч традиційно відбудеться у дворику «Львівської копальні кави». Початок зустрічі о 18:00.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели