Close Sidebar

Teennews

movie, style life, teens novelties,

19.06.2018

Le grand méchant Renard et autres contes5 липня в український прокат вийде французький анімаційний фільм «Великий злий лис та інші історії». Українська прем’єра анімації відбулася в рамках конкурсної програми п’ятого ювілейного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Днями представили український трейлер стрічки. 

Думаєш, на селі панують тиша й злагода? Ти дуже помиляєшся! Насправді, сільське життя сповнене неймовірних подій і пригод.

Одного разу лелека підкидає кролику і поросяті дитинку – з проханням доставити його батькам. В іншій день лис стає квочкою для трьох курчат, які кличуть його мамою та потребують турботи. А вже ближче до Різдва веселощі охоплюють всю ферму та навколишні ліси.

«Великий злий лис та інші історії» – фільм від режисерів Патріка Імбера і Бенжаміна Реннера про пригоди звірів на селі від творців «Ернеста та Селестини», створений у техніці акварельної анімації. Це найкраща анімаційна стрічка за версією премії «Сезар». 

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели