Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто, умные темы,

22.02.2019

dnipro-peremogtsi-konkursu-ese

Переможець конкурсу есе про реалізацію прав інвалідів

У вівторок, 19 лютого, школярі, учні навчальних закладів Дніпропетровської області, які перемогли в конкурсі, виступили з презентаціями своїх робіт у приміщенні Прес-клубу Дніпропетровської організації НСЖУ. 

Одними з переможців стали десятикласники Перещепинського ООЗ №1 Артур Коваленко та Олена Гринько

На думку Артура, наша країна є Європою, але ж європейські стандарти не дуже розповсюджені. Хлопець написав своє есе тому, що хоче, аби в місті було комфортно всім людям.

– Так вийшло, що моя сусідка хвора на ДЦП, тому я знаю, як непросто живеться людям з такою хворобою. Своє есе я присвятила саме їй, – сказала Олена Гринько. 

Переможець конкурсу есе, Максим Куждін, учень 11 класу Криворізької школи №114, упевнений, що в його місті, яке було створено за радянських часів, мало зроблено для людей з інвалідністю. Він присвятив свою роботу темі, яка була задана, тому що бажає, аби його місто змінювалося та ставало кращим.

Конкурс есе провела ГО «Дніпропетровський регіональний центр прав людини». Організація, діяльність якої здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, у вівторок розповіла на прес-конференції про свою діяльність у громадянській кампанії з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області. Експерти проекту презентували результати дослідження правових та соціальних проблем людей із інвалідністю в містах області. 

За інф. сторінки ДРЦПЛ у фейсбуці

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели