fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто, розумні теми,

22.02.2019

dnipro-peremogtsi-konkursu-ese

Переможець конкурсу есе про реалізацію прав інвалідів

У вівторок, 19 лютого, школярі, учні навчальних закладів Дніпропетровської області, які перемогли в конкурсі, виступили з презентаціями своїх робіт у приміщенні Прес-клубу Дніпропетровської організації НСЖУ. 

Одними з переможців стали десятикласники Перещепинського ООЗ №1 Артур Коваленко та Олена Гринько

На думку Артура, наша країна є Європою, але ж європейські стандарти не дуже розповсюджені. Хлопець написав своє есе тому, що хоче, аби в місті було комфортно всім людям.

– Так вийшло, що моя сусідка хвора на ДЦП, тому я знаю, як непросто живеться людям з такою хворобою. Своє есе я присвятила саме їй, – сказала Олена Гринько. 

Переможець конкурсу есе, Максим Куждін, учень 11 класу Криворізької школи №114, упевнений, що в його місті, яке було створено за радянських часів, мало зроблено для людей з інвалідністю. Він присвятив свою роботу темі, яка була задана, тому що бажає, аби його місто змінювалося та ставало кращим.

Конкурс есе провела ГО «Дніпропетровський регіональний центр прав людини». Організація, діяльність якої здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, у вівторок розповіла на прес-конференції про свою діяльність у громадянській кампанії з підвищення громадської активності та захисту прав людей з інвалідністю в Дніпропетровській області. Експерти проекту презентували результати дослідження правових та соціальних проблем людей із інвалідністю в містах області. 

За інф. сторінки ДРЦПЛ у фейсбуці


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели