Close Sidebar

Teennews

movie, style life, teens novelties, мистецтво,

13.04.2018

12 квітня стартував прокат VI кіноальманаху найкращих короткометражок року «Українська Нова Хвиля. RUNAWAY» від Довженко-центру. Прокат відбудеться у Києві, Харкові та Луцьку. З травня збірку можна буде побачити в Вінниці та інших містах країни. 

Нова фільмова збірка – це 8 короткометражних робіт. Глядач зможе побачити два режисерські дебюти: «Діна» та «Невидима», документальний фільм «Ма», 2 анімаційні роботи – «Елювіум», «Фінгермен», німу драму «Чапля» та 2 трагікомедії – «Випуск ‘97» та «Електромен».

Усі 8 фільмів збірки об’єднані темою втечі. Кіно з моменту його виникнення – це втеча від реальності в затишну та безпечну темряву кінозали, у сновидіння та марення, у світ чужих та власних фантазій.

У контексті документалістики тема реалізована у єдиному в цій збірці документальному фільмі «Ма». За словами Марії Стоянової, режисерки стрічки, якщо йдеться про втечу від реальності у кіно, важливо помітити, що ця втеча також є поверненням до можливості близькості між людьми.

longread || Іван Козленко: «90-ті роки – це не морок і тінь. Відбувалися експерименти, новаторські речі»

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели