fbpx
Close Sidebar

Teennews

movie, style life, teens novelties, мистецтво,

13.04.2018

12 квітня стартував прокат VI кіноальманаху найкращих короткометражок року «Українська Нова Хвиля. RUNAWAY» від Довженко-центру. Прокат відбудеться у Києві, Харкові та Луцьку. З травня збірку можна буде побачити в Вінниці та інших містах країни. 

Нова фільмова збірка – це 8 короткометражних робіт. Глядач зможе побачити два режисерські дебюти: «Діна» та «Невидима», документальний фільм «Ма», 2 анімаційні роботи – «Елювіум», «Фінгермен», німу драму «Чапля» та 2 трагікомедії – «Випуск ‘97» та «Електромен».

Усі 8 фільмів збірки об’єднані темою втечі. Кіно з моменту його виникнення – це втеча від реальності в затишну та безпечну темряву кінозали, у сновидіння та марення, у світ чужих та власних фантазій.

У контексті документалістики тема реалізована у єдиному в цій збірці документальному фільмі «Ма». За словами Марії Стоянової, режисерки стрічки, якщо йдеться про втечу від реальності у кіно, важливо помітити, що ця втеча також є поверненням до можливості близькості між людьми.

longread || Іван Козленко: «90-ті роки – це не морок і тінь. Відбувалися експерименти, новаторські речі»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели