Close Sidebar

Teennews

movie, style life, teens novelties, мистецтво,

13.04.2018

12 квітня стартував прокат VI кіноальманаху найкращих короткометражок року «Українська Нова Хвиля. RUNAWAY» від Довженко-центру. Прокат відбудеться у Києві, Харкові та Луцьку. З травня збірку можна буде побачити в Вінниці та інших містах країни. 

Нова фільмова збірка – це 8 короткометражних робіт. Глядач зможе побачити два режисерські дебюти: «Діна» та «Невидима», документальний фільм «Ма», 2 анімаційні роботи – «Елювіум», «Фінгермен», німу драму «Чапля» та 2 трагікомедії – «Випуск ‘97» та «Електромен».

Усі 8 фільмів збірки об’єднані темою втечі. Кіно з моменту його виникнення – це втеча від реальності в затишну та безпечну темряву кінозали, у сновидіння та марення, у світ чужих та власних фантазій.

У контексті документалістики тема реалізована у єдиному в цій збірці документальному фільмі «Ма». За словами Марії Стоянової, режисерки стрічки, якщо йдеться про втечу від реальності у кіно, важливо помітити, що ця втеча також є поверненням до можливості близькості між людьми.

longread || Іван Козленко: «90-ті роки – це не морок і тінь. Відбувалися експерименти, новаторські речі»


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели