Close Sidebar

Teennews

music, pop music, teens novelties,

26.10.2017

Киевляне Rezident выпустили новый видеоклип на трек «Туман»: EDM-щики Герман Гриценко и Александр Петровский не дают поклонникам забыть о себе и своей музыке.

Напомним, первый сингл дуэта – «Беги» – вышел в марте 2016 года. С тех пор парни выпускали треки и клипы: «Быстрая Жизнь», «Самоконтроль», «Полчаса». По их словам, это искренний электронный поп от представителей поколения, которое выросло на песнях The Weeknd.

longread || Twenty One Pilots: «Если услышите описание, наша музыка вам не понравится!»


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели