Close Sidebar

Teennews

music, teens novelties,

13.03.2017

Сьогодні, 13 березня, Олег Скрипка, лідер гурту «ВВ», виступив у Києво-Могилянській академії, відсвяткувавши зі студентами День добровольця. Там він презентував нову пісню «Зродились ми великої години».

Також Олег Скрипка разом з Ансамблем пісні й танцю Збройних Сил України виконали відомі та нові пісні, записані разом, – повідомив сайт НаУКМА. 

Тінкор

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели