fbpx
Close Sidebar

Teennews

music, rock, teens novelties, рок-класика,

07.04.2015

oleg-skrypka-teencorrОлег Скрипка з групою «ВВ» збирається в тур – «Великий весняний тур» Україною. Про це він повідомив сьогодні, 7 квітня, на прес-конференції. Перший концерт туру група відіграє 21 квітня в Умані, завершиться тур у Тернополі 30 числа.

Людям, які разом із країною переживають щось емоційно важке і не здатні зараз на активний прояв емоцій, якраз не вистачає ось такої драйвової, сильної підтримки від когось, і «ВВ», за словами Олега Скрипки та гітариста Євгена Рогачевського, бачать себе у такій ролі. «Знаєте, буває, що на концертах хтось «козою» махає, а нещодавно один хлопець ось так махав… милицями», – пригадав Олег, презентуючи новий тур журналістам.

Пісень йому зараз не пишеться, – сказав він. У декількох українських містах Олег Скрипка з групою «ВВ» виходитиме на сцену та виконуватиме все те, що так люблять слухачі. 

Олег відмітив, що хоче зробити цей тур, бо відчуває надію, і знає, що всі ті, кому зараз у нашій країні найважче, теж дуже хочуть відчувати надію. А що ще може так добре підтримати дух, зарядити енергією, як не улюблені пісні, які звучатимуть, як завжди, круто, і з якими в людей асоціюється добре та приємне.

На прес-конференції Олег Скрипка розповів багато цікавого про свої настрої в підготовці до туру.

Як не «втрачати» нові покоління

Спостерігаю на концертах: є діти від 14 років, люди до 25. Від 25 до 35 – нікого. І після 35 – знов багато. Це означає, що від 25 до 35 років – це в нас втрачене порожнечею покоління. Молоде покоління, до 25 років – вони ще не є жертвами тієї ретельної роботи, щоб запустити повітря в їхні мізки. І ми не можемо бути незалежними від мас-медійного простору, який є не дуже дружнім до українського суспільства. Його треба створити. Інтернет якось щось компенсує, але без державної політики… вже язик болить про це говорити. Має бути зрозуміла державна культурна політика. В інших країнах вже про такі речі говорять, про які ми й мріяти ще боїмося… як держава працює з власною культурою, як підтримує своїх культурних діячів… Правильна, розумна державна програма: якщо в нас хоч щось таке з’явиться, тоді ми одразу всі ці порожнечі заповнимо.

Як не спрощуватися внутрішньо в технотронній культурі

Іде ускладнення життя, технотронна цивілізація – вона робить своє, ми маємо різні гаджети, можливості і тому подібне, але духовно люди спрощуються. Щоб наше нове покоління було більш духовне і слухало різноманітну музику, мало можливість вибору, треба докорінно змінювати наші мас-медіа.

Як Україні не вистачає культурної журналістики

В Україні мають бути серйозні культурні аналітики. Хто з українських журналістів зараз слідкує за культурним життям? Хто?! Кому ми довіряємо свої думки, що ми прочитали, дійсно, про те, що ось він думає про цю музику, про цей альбом, про цей кліп? Нема такого. Писати щось таке простеньке, щоб воно попало в М1 – ось ми так не можемо, ми пишемо пісні зі змістом. І коли в нас нарешті зміниться суспільство, пісні будуть проходити цей залізний бар’єр, то тоді можна буде якісь меседжі більш глибші проводити. В ефірах зараз – порожнеча, але пишеться така кількість гарної музики в Україні й світі, проте люди про неї не знають.

Як писати змістовні пісні, навіть якщо їх не беруть на радіо

Пісні, які були написані ще в 80-х роках, і нові мої тексти – вони не сприймаються суспільством, бо вони «заскладні». І мені відверто кажуть на радіо, що не візьмуть мої пісні, бо вони «заскладні» текстом. Так, я пишу бароково, з метафорами. Проблема полягає в тому, що це проблема мас-медійна.

Як конкурувати з новими музичними трендами

Якщо люди прийшли на наш концерт, ми не маємо конкурувати – люди прийшли, ми граємо. Якщо ви є на нашій прес-конференції, нам не треба конкурувати, у нас цікавий діалог. Але ці 25 стільців, які на прес-конференції порожні – як ти будеш із ними конкурувати? Порожнина й породжується тим зв’язком, який є між нами і вами, журналістами, це є інформаційний простір. Він у нас досі є під атакою й опікою наших сусідів, які є на сьогоднішній день нашими ворогами. Вони є кураторами нашого культурного, інформаційного простору. Ними ця порожнеча створена. Але якщо ми створимо наш інформаційний та культурний простір, змістовний, ця порожнеча – вона буде наповнена змістом.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели