Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

30.05.2016

Chupa-VyshniaОлексій Чупа представить публіці повість «Вишня і Я». Це буде – про дітей і дорослих, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, помаранчі і метеликівю З 31 травня по 5 червня Олексій Чупа представить нову книжку у Рівному, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді.

Олексій Чупа написав «текст без віку», зворушливу камерну повість. Цю книжку буде цікаво почитати й дорослим, які ще не забули дитину в своїй душі або шукають її, і підліткам, які відчувають дорослішання буквально на кінчиках пальців. «Вишня і Я» – про почуття і стосунки, про світ навколо і  всередині.

«Це – історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, – каже Олексій Чупа. –  І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Нагадаємо: Олексій Чупа вже написав та видав книжки «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум».

Як саме писалася нова книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія у Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця – письменник розповість під час презентацій у таких містах:

Chupa-Vyshnia

Тінкор


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели