fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

30.05.2016

Chupa-VyshniaОлексій Чупа представить публіці повість «Вишня і Я». Це буде – про дітей і дорослих, відданість і страх, літо і дощ, Велетня і вишневу кісточку, помаранчі і метеликівю З 31 травня по 5 червня Олексій Чупа представить нову книжку у Рівному, Львові, Чернівцях, Івано-Франківську та Ужгороді.

Олексій Чупа написав «текст без віку», зворушливу камерну повість. Цю книжку буде цікаво почитати й дорослим, які ще не забули дитину в своїй душі або шукають її, і підліткам, які відчувають дорослішання буквально на кінчиках пальців. «Вишня і Я» – про почуття і стосунки, про світ навколо і  всередині.

«Це – історія покинутої дитини і самотнього чоловіка, – каже Олексій Чупа. –  І я вклав у цю книгу найбільше свого дитячого досвіду. У розмовах головних героїв є багато моїх власних розмов з дитиною, що живе у мені. Насправді, цей свій текст я найбільше люблю, бо у ньому не змушений був писати про політичні/соціальні контексти чи про насильство, яким повне наше життя. У чомусь ця книжка ідилічна. І вона – дуже і дуже моя».

Нагадаємо: Олексій Чупа вже написав та видав книжки «10 слів про Вітчизну», «Бомжі Донбасу», «Казки мого бомбосховища», «Акваріум».

Як саме писалася нова книга, що у ній автобіографічного, а що вигаданого, яким було дитинство Олексія у Донецьку і як виглядає його улюблена вулиця – письменник розповість під час презентацій у таких містах:

Chupa-Vyshnia

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели