Close Sidebar

Teennews

club music, music, style life, teens novelties,

14.02.2017

Группа AIO выпустила композицию «Ми з тобою» в стиле метафанк. Видео на неё уже можно посмотреть на youtube. 

Режиссер клипа – Антон Шатохин. Он облек диско, фанк, бит музыки AIO в заводную видеоформу. Так музыканты и клипмейкер поделились со слушателями позитивным настроением, которое в феврале особенно необходимо людям и по-настоящему «витаминизирует» подуставший от зимней серости мозг каждого.

Напомним: AIO – аббревиатура от All In One – проект харьковского музыканта, продюсера, волонтёра Дениса Бреславского и вокалиста Ильи Резникова, песню которого для участия в нынешнем отборе на украинское Евровидение выбрал Константин Меладзе. 

 


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели