Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

11.05.2016

У суботу, 7 травня, Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, відвідав український ліцей ім. Т.Шевченка в місті Сігету-Мармацієй у Румунії. На зустрічі з викладачами ліцею та представниками управління освіти повіту Марамуреш посадовець обговорював можливості покращення умов вивчення української мови в школах повіту.

Minister_Liceum

Освітяни-українці в Румунії на зустрічі з міністром Павлом Клімкіним

Також він поспілкувався з освітянами щодо подальших шляхів популяризації українських мови та культури в Румунії. Міністр подивився творчі доробки дітей, поцікавився перебігом та особливостями навчального процесу в ліцеї.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели