fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

11.05.2016

У суботу, 7 травня, Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, відвідав український ліцей ім. Т.Шевченка в місті Сігету-Мармацієй у Румунії. На зустрічі з викладачами ліцею та представниками управління освіти повіту Марамуреш посадовець обговорював можливості покращення умов вивчення української мови в школах повіту.

Minister_Liceum

Освітяни-українці в Румунії на зустрічі з міністром Павлом Клімкіним

Також він поспілкувався з освітянами щодо подальших шляхів популяризації українських мови та культури в Румунії. Міністр подивився творчі доробки дітей, поцікавився перебігом та особливостями навчального процесу в ліцеї.

Тінкор


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели