Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

11.05.2016

У суботу, 7 травня, Павло Клімкін, міністр закордонних справ України, відвідав український ліцей ім. Т.Шевченка в місті Сігету-Мармацієй у Румунії. На зустрічі з викладачами ліцею та представниками управління освіти повіту Марамуреш посадовець обговорював можливості покращення умов вивчення української мови в школах повіту.

Minister_Liceum

Освітяни-українці в Румунії на зустрічі з міністром Павлом Клімкіним

Також він поспілкувався з освітянами щодо подальших шляхів популяризації українських мови та культури в Румунії. Міністр подивився творчі доробки дітей, поцікавився перебігом та особливостями навчального процесу в ліцеї.

Тінкор

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2017, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели