Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties, моє місто,

09.04.2019

У суботу, 13 квітня, у «Дзизі» на Вірменській у Львові відбудеться зустріч за кавою з Павлом Коробчуком, письменником і музикантом. Павло розповість історію чотирьох героїв нового роману «Ключові клапани», долі яких тісно сплелися з історією країни. 

«Ключові клапани»  друга прозова книжка Павла Коробчука. Це історія про дружбу і зраду, славу і звинувачення, хворобу і любов, музику й мужність.

– Вирішив підсумувати час від точки дня Незалежності до сьогодення. Розмислами, історіями, героями показати як час і нові знання змінюють наше минуле. Час змінює минуле. Кожне попереднє десятиліття породжує наступне. І це схоже на передачу генів: ось з’являється нібито нове десятиліття, але з генетичним матеріалом минулого десятиліття, з подібними рисами обличчя, і тому історії повторюються під зовсім неочікуваним кутом і в неочікуваних обставинах, – зауважив письменник.

korob4uk

У Львові Павло Коробчук презентує свою нову книжку

Перед читачем розгортається історія 4 друзів: Дениса, Яна, Юри і Віти. Одного спекотного серпневого полудня діти виходять з музичної школи і зустрічають активістів, що святкують проголошення Незалежності України. Кожен герой роману дуже різний, як і музичні інструменти у їхніх руках волторна, гітара, барабани і скрипка, а відтак, і доля у друзів складається по-різному.

– Чотири головні герої «Ключових клапанів» це чотири збірні образи моїх друзів, недругів, просто красивих незнайомих облич на фотокартках. Я їх дуже довго збирав докупи, а ще довше формував хронологічну лінію сплетінь їхніх біографій. Кожен герой, і музичний інструмент кожного з них, це символ того, як могла би розвиватися країна, якби вона була людиною. Чотири різні характери, чотири різні перспективи і стратегії. Хоча, про які стратегії можна говорити, якщо далеко не всі з них спрямовані на самовдосконалення… І слово «клапани» це не так про серце, як про музику. Чому? Про це у романі, сказав Павло Коробчук.

Павло Коробчук — поет, музикант, журналіст, дипломований сходознавець. Автор 7 поетичних книг, малої прози «Священна книга гоповідань» (2014), романів «Море для шульги» (2012) й «Ключові клапани» (2019). Лауреат премій ім. Бориса Нечерди (2017), «Смолоскип» (2004), поетичного конкурсу ім. Нестора Літописця (2016), премії ім. Б. І. Антонича «Привітання життя» (2009) тощо. Переможець 20-ти літературних слемів. Займається електронною музикою, автор музичного альбому HOROBRO. Як журналіст працював на «Радіо Свобода», «Газеті по-українськи», зараз працює контент-редактором. Мешкає у Києві.

Модерує зустріч поет Любомир Серняк. Початок о 18:00. Вхід вільний.


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели