Close Sidebar

Teennews

movie,

26.10.2017

Прем’єра нової стрічки Mia Donna режисера Павла Острікова та продюсера Юрія Мінзянова відбудеться у 2018 році. Її продемонструють уперше на одному з міжнародних фестивалів. Про це повідомили представники продакшену, який наразі працює над цією комедією.

У ролях знімаються Ірина Мак, Максим Кондратюк та Яків Забарний. Вони втілять історію про життя сорокашестирічної Оксани, яке раптом сильно зміниться, коли її чоловік Толік перетвориться на семирічного хлопчика.

Mia Donna

Триває робота над комедією Mia Donna

Mia Donna – третій проект цих продюсера та режисера. Нагадаємо, їхня відома стрічка «Випуск’ 97» мала цим літом успіхи на міжнародних фестивалях у Локарно та Одесі й перемогла в Національному конкурсі фестивалю «Молодість. Пролог».

interview || «За мотивами моєї власної історії» || Режисер Альона Алимова — про новий фільм «Цабр» і подорожі Ізраїлем


Прочитати ще
Зробити донейшн:

 

 

 

 

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн, відсканувавши QR-код за допомогою камери смартфона. Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал.

Тінкор у соцмережах

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели