Close Sidebar

Teennews

movie,

26.10.2017

Прем’єра нової стрічки Mia Donna режисера Павла Острікова та продюсера Юрія Мінзянова відбудеться у 2018 році. Її продемонструють уперше на одному з міжнародних фестивалів. Про це повідомили представники продакшену, який наразі працює над цією комедією.

У ролях знімаються Ірина Мак, Максим Кондратюк та Яків Забарний. Вони втілять історію про життя сорокашестирічної Оксани, яке раптом сильно зміниться, коли її чоловік Толік перетвориться на семирічного хлопчика.

Mia Donna

Триває робота над комедією Mia Donna

Mia Donna – третій проект цих продюсера та режисера. Нагадаємо, їхня відома стрічка «Випуск’ 97» мала цим літом успіхи на міжнародних фестивалях у Локарно та Одесі й перемогла в Національному конкурсі фестивалю «Молодість. Пролог».

interview || «За мотивами моєї власної історії» || Режисер Альона Алимова — про новий фільм «Цабр» і подорожі Ізраїлем

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели