Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

25.01.2017

24 січня письменників і поетів за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів і за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу відзначили Премією імені Максима Рильського за 2016 рік. Присудження премії традиційно відбулося в Києві.

На її здобуття було подано 8 художніх творів від 5 авторів. Це – переклади з польскої Божени Антоняк, з англійської – Анастасії Марченко, з французької – Зої Борисюк, із грецької – Василя Степаненка, з української мови на румунську – Лео Бутнару.

Божена Антоняк переклала з польскої твори, що вийшли в 2015 році у видавництві «Урбіно»: «Маленький Апокаліпсис» Тадеуша Конвіцького, «Знахар» та «Професор Вільчур» Тадеуша Доленги-Мостовича.

У перекладі Анастасії Марченко з англійської та французької українською тепер є книжки 2016 року видавництва «Час майстрів»: «Вельветовий кролик, або Як оживають іграшки» Марджері Вільямс та «Тобі Лолнесс. Книга перша. На волосину від загибелі» Тімоте де Фомбеля.

Зоя Борисюк переклала з французької «Навіщо читати» Шарля Данціга – від «Видавництва Анетти Антоненко». Із грецької Василем Степаненком перекладене видання 2016 року від «Веселки» – «Еротокрит» Віцендзоса Корнароса. Збірка поезій, маніфестів, есеїв та живопису – «Український авангард» від видавництва «Tipo Moldova» перекладена з української мови на румунську Лео Бутнару.

Нагадаємо: Премія Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського присуджується до дня народження Максима Рильського – 19 березня – у розмірі 10 тис. гривень за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Держкомтелерадіо на цю мету. Премія присуджується громадянам України. Звання лауреата Премії присвоюється винятково одному номінантові. Одна особа не може стати лауреатом Премії двічі.

Тінкор

Інф.: Держкомтелерадіо

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели