fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

25.01.2017

24 січня письменників і поетів за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів і за переклад творів українських класиків та сучасних авторів мовами народів світу відзначили Премією імені Максима Рильського за 2016 рік. Присудження премії традиційно відбулося в Києві.

На її здобуття було подано 8 художніх творів від 5 авторів. Це – переклади з польскої Божени Антоняк, з англійської – Анастасії Марченко, з французької – Зої Борисюк, із грецької – Василя Степаненка, з української мови на румунську – Лео Бутнару.

Божена Антоняк переклала з польскої твори, що вийшли в 2015 році у видавництві «Урбіно»: «Маленький Апокаліпсис» Тадеуша Конвіцького, «Знахар» та «Професор Вільчур» Тадеуша Доленги-Мостовича.

У перекладі Анастасії Марченко з англійської та французької українською тепер є книжки 2016 року видавництва «Час майстрів»: «Вельветовий кролик, або Як оживають іграшки» Марджері Вільямс та «Тобі Лолнесс. Книга перша. На волосину від загибелі» Тімоте де Фомбеля.

Зоя Борисюк переклала з французької «Навіщо читати» Шарля Данціга – від «Видавництва Анетти Антоненко». Із грецької Василем Степаненком перекладене видання 2016 року від «Веселки» – «Еротокрит» Віцендзоса Корнароса. Збірка поезій, маніфестів, есеїв та живопису – «Український авангард» від видавництва «Tipo Moldova» перекладена з української мови на румунську Лео Бутнару.

Нагадаємо: Премія Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського присуджується до дня народження Максима Рильського – 19 березня – у розмірі 10 тис. гривень за рахунок коштів державного бюджету, передбачених Держкомтелерадіо на цю мету. Премія присуджується громадянам України. Звання лауреата Премії присвоюється винятково одному номінантові. Одна особа не може стати лауреатом Премії двічі.

Тінкор

Інф.: Держкомтелерадіо


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели