fbpx
Close Sidebar

Teennews

11.08.2021

Проєкту «Учитель-блогер» – декілька місяців, за цей час на його сторінці було опубліковано кілька текстів про те, як робити шкільні сайти. Давайте узагальнимо: що про створення шкільних сайтів з цих текстів нам уже відомо ?

Ми визначили два принципи, що визначають комунікацію через шкільний сайт. Перший: що та інформація, яку розповсюджує школа, є масовою, а відповідна діяльність – мас-медійною. Другий: у мірі, в якій школа надає послуги, вона має бути клієнтоорієнтованою. Ці висновки випливають з теорії масових комунікацій та маркетингу. І усвідомлення цього впливає на те, як ви підійдете до створення шкільного сайту.

Крім цього, ми вже визначили, що і на конструкторах безкоштовних хостингів, і на популярних CMS можна зробити погані шкільні сайти, а можна – якісні. Більшість сайтів, зроблених у конструкторах безкоштовних хостингів є неякісними. Щоб отримати якісний, цікавий, сучасний сайт, потрібно його створювати у шаблонах Wordpess, Tilda, Drupal чи інших популярних CMS, а не в конструкторах безкоштовних хостингів.

Хороший, якісний сайт має бути незахаращеним непотрібною інформацією, має відповідати запитам і очікуванням відвідувачів. Перед тим як починати створювати сайт, потрібно подумати над його юзабіліті – чи буде зручно ним користуватися.

Якісний сайт має чисту, ясну, чітку архітектуру. Він не має переповнених, захаращених меню. Чим менше рівнів підменю, тим краще.

Шановні вчителі! Сайт TeenCorr оголошує про запуск медійного спецпроєкту «Учитель-блогер», у якому наші редактори розбиратимуть приклади постів та блогів і розповідатимуть про особливості ведення блогів про школу та навчання, про написання публіцистичних текстів. Слідкуйте за оновленнями тут та за появою посилання на спецпроєкт! «Учитель-блогер» є безкоштовним проєктом, проте ви можете, за бажанням, робити донейшн через сайт, PayPal чи Патрон – це підтримає нас у створенні нових проєктів та розвитку тих, що вже працюють. Долучайтеся!

Become a Patron!

Підтримати сайт

Підписуйся на TeenCorr-листи

Чекаємо на вас у фейсбук, в інстаграм та на каналі телеграм.

«Учитель-блогер»


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели