fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, style life, teens novelties,

21.05.2018

bogdana-matiyashБогдана Матіяш представить «Пісню Пісень» у Львові. Презентація відбудеться завтра, 22 травня, у львівській Книгарні «Є». Модеруватиме зустріч літературознавець, музикант Данило Ільницький. Вхід на зустріч із письменницею — вільний.

Авторка вважає, що зі всіх її книжок «Пісня Пісень» є найзрілішою. У «Пісні Пісень» є про довіру й ніжність, про радість і усміх, а водночас і про смуток і біль, тугу і пустку. Окрім пісень любові, у цій збірці й пісні пустелі, у яких, утім, просвічує надія, що всі наші досвіди, все наше життя є неповторною і прекрасною піснею. 

— Задумала цю книжку, певно, ще 2011 року, коли вийшла моя попередня поетична збірка, — розповіла Богдана Матіяш. — Одразу знала, як вона має називатися, але книжка писалася повільно й складно. Після Майдану та початку війни на сході України я довгий час узагалі не могла писати. Але постійно пам’ятала про книжку, яку вже почала. В якій мало бути багато любові і яка мала зватися «Пісня Пісень.

Назва збірки «Пісня Пісень» асоціюється з відомою книгою Старого Завіту: читач навіть може уявити, що це — одна із можливих сучасних версій давнього твору. Але насправді це не переспів. І хоч у книжці також ідеться про любов, вона не така ідеальна й незранена, як у старозавітній традиції.

bogdana-matiyash

— Після виходу моїх книжок «Розмови з Богом» і «Твої улюблені пси та інші звірі» декілька людей запитало мене: «Ось у тебе вийшли книжки, в яких ти говориш із Богом, зі звірятами. А чи буде книжка, в якій головним співрозмовником буде людина?» Власне, «Пісня Пісень» й стала такою книжкою. І, в якомусь сенсі, хоч ці три мої збірки є самостійними «проектами», вони творять для мене немовби трилогію. У них багато спільного, але мені хочеться, щоб не я розповіла, що саме їх єднає; хочу, щоб читач сам побачив ті ниточки, якими ці три книжки пов’язані, — сказала Богдана Матіяш. 

Нагадаємо, Богдана Матіяш — поеса, перекладачка, літературна критикиня. Навчалася в Національному університеті «Києво-Могилянська академія», закінчила магістерську програму «Філологія. Історія, теорія літератури та компаративістика». З 2004 по 2008 — аспірантка кафедри філології Києво-Могилянської академії.

Авторка поетичних книжок «Непроявлені знімки» (2005), «розмови з Богом» (2007), «Твої улюблені пси та інші звірі» (2011), «Пісня Пісень» (2018). А також – прози «Братик Біль, Сестричка Радість» (2014). Перу Богдани належать також «Казки Різдва: Книга перша», «Казки Різдва: Книга друга» (2014). Народилася, живе та працює в Києві. Має старших сестер Софію (Раду) Матіяш і Дзвінку Матіяш.

Початок презентації о 18:30. 

За інф. «ВСЛ»

Фото: «ВСЛ»

    


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели