fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties, навчання,

10.10.2019

Укрзалізниця у співпраці з Міністерством освіти та науки України запускає проєкт дуальної освіти, у рамках якого студенти-залізничники до 70 % часу проводитимуть на виробництві, а 30 % – у навчальних закладах. Таким чином, студенти закладів вищої та спеціальної освіти здобуватимуть професії залізничного спрямування на робочому місці. У проєкті візьмуть участь понад 20 освітніх закладів.

Тему впровадження дуальної форми навчання у підготовці кадрів для Укрзалізниці 4 жовтня обговорили на нараді у головному офісі товариства за участі представників МОН України, ГО «Галузеве об’єднання працівників залізничного транспорту», Інституту професійних кваліфікацій, Національного агентства кваліфікацій, Київського освітнього ХАБу, закладів вищої та фахової передвищої освіти, регіональних філій та філій товариства.

Як повідомляє підприємство, минулого року за дуальною формою навчалися студенти робітничих спеціальностей 6 закладів профосвіти. Цього року до проєкту долучаються університети та коледжі, де готують фахівців інженерних спеціальностей для галузі залізничного транспорту. 2019-2020 навчального року, порівняно з минулим, на 526 студентів більше здобуватимуть освіту за дуальною формою. 

Підприємство вбачає потребу в оновленні освітніх програм з урахуванням специфіки, вимог та розвитку залізничного транспорту в сучасних умовах. Для цього компанія здійснює розробку професійних стандартів, які регулюють вимоги до професій в Укрзалізниці. У 2019 році вже затверджено актуальні стандарти для 7 професій. З цією метою товариство співпрацює із закладами професійної освіти залізничного спрямування та Асоціацією державних закладів профтехосвіти України залізничного профілю.

Фото обкладинки: info.uz.ua


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели