Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

26.09.2016

9 жовтня ти можеш взяти участь у Wizz Air Kyiv City Marathon разом із акторами фільму «Правило бою». Забіг відбудеться в столиці вже всьоме.

Київський марафон – один із наймальовничіших у Європі. Він об’єднує тисячі бігунів зі всього світу. Команда акторів українського фільму про спорт участю в цьому заході вирішила продемонструвати свою позицію щодо здорового способу життя.

Долучитися до акторів «Правило бою» на марафоні можна дуже просто: для цього потрібно до 8 жовтня зареєструватися на сайті. Також, щоб узяти участь у марафоні, необхідно перевірити стан свого здоров’я та отримати дозвіл від лікаря.

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели