fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, theatre, мистецтво, моє місто,

19.02.2019

Мотиви п’єси «За двома зайцями» Михайла Старицького надихнули режисерку Анастасію Осмоловську, яка поставила виставу «Голохвастoff». Цією прем’єрою Київський академічний театр драми і комедії на Лівому березі Дніпра розпочне 2019-й рік. Прем’єрні спектаклі відбудуться 23 та 24 лютого, 16 та 29 березня.

Нині всюди барбершопи – замість цирулень, біткоїни – замість кредитних розписок, діджеї замінили таперів… Геть усе навколо стало іншим! Йому вже сорок: і голова гола, і безліч «хвостів»… Мабуть, треба схаменутися, не брехати, повернути борги, закохатися… Чи може ні?..

Катерина Савенкова

Акторка Катерина Савенкова

Вистава – про Голохвастова, у нашому трактуванні він – натура демонічна, він – харизмат, який власним магнетизмом поневолює майже кожного. Уявна сила грошей діє на натовп як гіпноз. Голохвастов, роль якого виконує Михайло Кукуюк, стає кумиром публіки та перетворює своїх шанувальників на маріонеток, – сказала про виставу режисерка Анастасія Осмоловська.

У виставі «Голохвастоff» взяли участь Михайло Кукуюк, Катерина Качан, Ольга Карпова, Тамара Антропова, заслужений артист України Сергій Кияшко, Сергій Булін, Катерина Савенкова, Оксана Лаврик, Анастасія Баша, Дмитро Соловйов, Олександр Комаренко, Лілія Яценко, Дарія Домецька, Олег Гоцуляк, Олександр Піскунов, Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Володимир Канівець, Андрій Соболєв, Михайло Досенко, Ганна Олександрова, а також музиканти – Олексій Петрожицький, Тимур Бурлака, Антон Портнягін та Василь Солом’яний.

Михайло Кукуюк

Актор Михайло Кукуюк

Нині такі поняття як «селючність», «забитість», «тупість», «жлобство» іноді чомусь трактують як «українськість»… Тема урбанізації в Україні, на мою думку, є більш ємною за смислами та контекстами, ніж просто кіч… – розповів про свої враження від нової вистави Михайло Кукуюк, композитор, автор текстів пісень та виконавець головної ролі. 

Михайло Кукуюк спеціально для «Голохвастоff» створив тексти пісень. А ще він та Олексій Петражицький є авторами музики, яка звучатиме наживо.

Над виставою працювала команда в складі: режисерка-постановниця – Анастасія Осмоловська, художниця-постановниця – Олеся Головач, хореограф-постановник – Павло Івлюшкін, композитори – Михайло Кукуюк, Олексій Петрожицький, автор текстів пісень – Михайло Кукуюк, художниця зі світла – Тетяна Кислицька, режисер зі звуку – Станіслав Ломаковський.

Нагадаємо, у січні Театр на Лівому березі очолив режисер Стас Жирков. Як повідомили на сторінці театру в фейсбуці, цього року, окрім прем’ри вистави «Голохвастoff» за мотивами п’єси «За двома зайцями» Михайла Старицького, відбудуться прем’єрні покази «Сталкерів» за п’єсою Павла Ар’є «На початку та наприкінці часів» та вистави «Погані дороги» за новою п’єсою Наталі Ворожбит.

У театрі працюють над постановками нових вистав за творами українських і зарубіжних авторів: «Я (Романтика)» Миколи Хвильового, «Людяна людина» Сіркку Пелтоли, «Кроляча нора» американського драматурга Девіда Ліндсі-Ебера, «Усі чудові речі» британського драматурга Данкана МакМілана, «Калігула» французького філософа та письменника Альбера Камю, «Друзі» японського письменника і драматурга Кобо Абе та «Наш клас» польського драматурга і режисера Тадеуша Слободзянека у перекладі Олександра Ірванця. Також триває робота над документальним проектом «Мати».

Попередній керівник Київського театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра Едуард Митницький, відомий український режисер, народний артист України та педагог, пішов з життя 31 жовтня минулого року. 2019 року у театрі відбудеться презентація та прем’єра документального проекту, присвяченого історії театру та його засновнику Едуарду Митницькому.

Слідкувати за спогадами про акторів Театру на Лівому березі Бориса Романова та Галину Опанасенко можна тут


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели