fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

24.02.2016

Мередіт Хансен, віце-президентка американської волонтерської освітньої організації City Year, розповість київським студентам про можливості реформування української системи позашкільної освіти. Також громадська діячка розмовлятиме зі своїми співбесідниками про реформування груп подовженого дня, про досвід застосування інноваційних освітніх програм за моделлю City Year. Зустріч відбудеться в п’ятницю, 26 лютого, у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова.

Цей захід може бути цікавим для всіх, хто має професійне відношення до системи позашкільної освіти: для студентів – майбутніх педагогів та вихователів, випускників ВУЗів, молодих науковців.

сity-year

Волонтер американської організації City Year спілкується з учнем

Як відомо, волонтерська організація City Year співпрацює з державними школами, що мають особливо високий рівень бідності та, відповідно, велику кількість учнів, які залишають школу без диплому про отримання повної середньої освіти. Така співпраця відбувається зі школами в 27 муніципалітетах США.

Сity Year вже долучилася до AmeriCorps — мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства та лідерства. Уряд розпочав державне фінансування Сity Year після того, як волонтери цієї організації досягли високих показників успішності за програмою за доволі короткий час. Для українських педагогів та вихователів цей приклад соціального підприємництва в освіті є цікавим та важливим. Принаймні, тому, що волонтерство в Україні стрімко розвивається, і може бути реалізовано в процесі реформування позашкільних освіти та виховання.

Зустріч відбудеться об 11:00 в аудиторії 231, вул.Пирогова, 9. Вхід вільний.

Фото: Сity Year facebook


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели