Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

24.02.2016

Мередіт Хансен, віце-президентка американської волонтерської освітньої організації City Year, розповість київським студентам про можливості реформування української системи позашкільної освіти. Також громадська діячка розмовлятиме зі своїми співбесідниками про реформування груп подовженого дня, про досвід застосування інноваційних освітніх програм за моделлю City Year. Зустріч відбудеться в п’ятницю, 26 лютого, у Національному педагогічному університеті ім. М. Драгоманова.

Цей захід може бути цікавим для всіх, хто має професійне відношення до системи позашкільної освіти: для студентів – майбутніх педагогів та вихователів, випускників ВУЗів, молодих науковців.

сity-year

Волонтер американської організації City Year спілкується з учнем

Як відомо, волонтерська організація City Year співпрацює з державними школами, що мають особливо високий рівень бідності та, відповідно, велику кількість учнів, які залишають школу без диплому про отримання повної середньої освіти. Така співпраця відбувається зі школами в 27 муніципалітетах США.

Сity Year вже долучилася до AmeriCorps — мережевої державної програми розвитку громадянського суспільства та лідерства. Уряд розпочав державне фінансування Сity Year після того, як волонтери цієї організації досягли високих показників успішності за програмою за доволі короткий час. Для українських педагогів та вихователів цей приклад соціального підприємництва в освіті є цікавим та важливим. Принаймні, тому, що волонтерство в Україні стрімко розвивається, і може бути реалізовано в процесі реформування позашкільних освіти та виховання.

Зустріч відбудеться об 11:00 в аудиторії 231, вул.Пирогова, 9. Вхід вільний.

Фото: Сity Year facebook

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели