Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties,

11.07.2017

У світ вийшла книга «Велика Магія» Елізабет Ґілберт, авторки всесвітнього бестселера «Їсти, молитися, кохати». Переклала книгу українською Ганна Лелів. Нова книжка популярної письменниці – про те, як креативні рішення допомагають досягати успіхів у роботі та приватному житті.

Елізабет Ґілберт – відома американська письменниця, журналістка. Авторка світових бестселерів «Їсти, молитися, кохати», «Природа всіх речей». Народилася в 1969 році в містечку Вотербері, штат Коннектикут, США. У 1991 році закінчила Університет Нью-Йорка за спеціальністю «Політологія». Працювала офіціантом, кухарем, журналістом. У 1993 році вона дебютувала зі своїм першим оповіданням, опублікованим в журналі Esquire. Співпрацювала з журналами SPIN, GQ, The New York Times Magazine, Allure, Real Simple, Travel + Leisure як журналіст. Згодом почала активно працювати у літературній галузі. У 2006 році вийшла її книга «Їсти, молитися, кохати», яка і принесла письменниці світову популярність. Книга була побудована на особистому досвіді Ґілберт, що в один момент вирішила змінити рутинне існування на життя своєї мрії, і твір допоміг багатьом читачам піти стопами авторки.

Читач, який шукає відповідей на запитання, що таке покликання, чому не варто перетворювати творчість на професію, як не зациклюватися на невдачах, звідки черпати нові ідеї, віднайде багато інформації про все це в дотепних історіях, змальованих з власного досвіду Елізабет чи з життя знаменитостей.

Ґілберт розповіла читачам про власні дослідження загадкової природи натхнення. Вона запропонувала нам поглянути у вічі власним страхам і відпустити безглузді страждання. Письменниця показала, як концентрувати енергію на тому, що найбільше до снаги, і підтримувати у собі дитячу цікавість до світу.

Авторка розповіла про корисні звички, які  потрібні для енергійного, креативного життя. Ґілберт учить застосувати таланти, що, як вона переконана, заховані у кожному. І про все це вона написала з властивим їй глибоким співпереживанням.

«Велика Магія» допоможе усім, хто готується сісти за книгу або художнє полотно. Тим, хто шукає нових способів для вирішення робочих  завдань. Кожному, хто не знає, як утілити довгоочікувану мрію. А також тим, хто просто хоче наповнити креативом своє повсякдення.

Доволі непросто знайти мистецьку книгу, яка отримала би стільки ж позитивних відгуків у ЗМІ, як «Велика магія». Її назвали «книжковим вибухом» USA Today, Vanity Fair, Newsday, O Magazine, the Seattle Times тощо. Визнали книгою року за рейтингами Brainpickings та Book Riot. Зрештою, «Велика магія» стала бестселером №1 за версією New York Times.

Big Magic

За інф. ВСЛ

 

comments powered by HyperComments
Прочитати ще
Тінкор у соцмережах
Надрукуй слово та натисни ENTER для пошуку
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели