fbpx
Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties,

11.08.2017

оновлено

У понеділок, 7 серпня, у містечку Буча біля Києва стартували заняття молодіжної літньої школи «Разом до успіху». У ній розпочали навчання 23 підлітки з Києва, Львова, Мелітополя, Маріуполя, Запоріжжя та Одеси, які перебувають на обліку Центрів ювенальної пробації. Школа «Разом до успіху» працюватиме для них протягом тижня. Про це повідомила Міжнародна організація з міграції (МОМ).

Упродовж 6 днів на інтерактивних заняттях тінейджери дізнаються більше про особисту безпеку та безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне розмаїття, здоровий спосіб життя, громадянську відповідальність та лідерство. Вони вдосконалюватимуть навички комунікації, учитимуться критично мислити та ухвалювати зважені рішення, більше дізнаються про можливості навчання та волонтерство. До реалізації тренінгової програми школи «Разом до успіху» вже долучилися соціальні працівники з ВГЦ «Волонтер». Також у школі діти матимуть можливість корисного дозвілля.

shkola-razom-do-uspihu

Цю навчальну активність фінансують Міністерство міжнародних справ Канади та громадяни Сполучених Штатів через проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). В Україні школу організувала Міжнародна організація з міграції (МОМ) у партнерстві з Проектним офісом з питань пробації Міністерства юстиції.

Як зазначила Тамара Мальована, радник з питань пробації щодо дорослих, спеціаліст проектного офісу Міністерства юстиції, у молодіжній літній школі «Разом до успіху» взяли участь тільки ті діти, які перебувають на обліку служби пробації, та яких суд звільнив від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України.

Нагадаємо, через пробаційні програми, які реалізуються за підтримки Уряду Канади в різних містах України, проходять понад 1500 неповнолітніх, які мають умовні покарання. Цю практику ювенальної пробації разом із партнерськими організаціями втілює Міністерство юстиції України. За статистикою, яку вже мають спеціалісти Міністерства, після участі в пробаційних програмах рецидив у скоєнні правопорушень стався лише в 2% неповнолітніх. Такий результат співробітники Мінюсту вже оцінили як «прекрасний».

Центри пробації відвідують діти, до яких суд застосував альтернативну міру покарання: громадські роботи, позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, та звільнені від відбування покарання з випробуванням.

shkola-razom-do-uspihu

У Центрах ювенальної пробації підлітки, які конфліктували з законом, отримують комплексну підтримку в запобіганні рецидивам та адаптації до соціального життя без порушень права. Підлітки проходять спеціальні корекційні програми з керування емоціями, управління гнівом, вирішення конфліктів. Для них та для їхніх рідних у таких центрах забезпечують індивідуальний супровід: коли спеціалісти мають змогу працювати з поведінкою та стосунками дитини з рідними, друзями, у школі та громаді. Окрему увагу приділяють дотриманню прав дітей. У Києві такий центр відкрили у лютому цього року. 

shkola-razom-do-uspihu

Відкриття Центрів ювенальної пробації в Україні – не тільки одне з рішень у процесі реформування пенітенціарної системи чи втілення державної програми розвитку системи пробації, але й можливість застосувати досвід інших країн, де подібні проекти вже втілені.

Наприклад, у Канаді центри пробації ефективно працюють уже понад 25 років. І зараз канадці на партнерських умовах допомагають створювати ці центри в Україні в рамках проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх».

Тінкор

Фото: МОМ


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели