Close Sidebar

Teennews

style life, teens novelties, моє місто,

11.06.2018

Сьогодні, 11 червня, на станції Дарниця на даху вагона-цементовоза виявили тіло чоловіка 28 років із ознаками травмування електричним струмом. Проводиться розслідування.

Крім того, учора, 10 червня надвечір, на станції Дарниця в Києві, 14-літній підліток виліз на дах приміської електрички, унаслідок чого був травмований електричним струмом. Хлопець дивом лишився живим, отримав опіки обох рук. Його доставили до Опікового центру Києва.

Уже відомо, що хлопець піднявся на дах вагона міського електропоїзда № 7446/7457 та був уражений електричним струмом. Потерпілий впав з даху на платформу станції. 

У цей самий день на станції Чорноліська травмувався молодий чоловік 18-20 років. Він піднявся на пішохідному мості на горизонтальну верхню частину секції перильного захисного огородження контактної мережі та був уражений електричним струмом. Потерпілого доставили до Іванівської центральної районної лікарні.

Загалом від початку цього року внаслідок ураження електричним струмом травмовано 13 громадян, з них 2 – смертельно. Серед травмованих 4 дітей віком до 16 років, які вижили після травмування.

Фото: freepik

Зачеперство закінчилося ампутацією. На залізниці на Полтавщині травмувався 11-річний хлопець

У Деражнянській міській раді не змогли прокоментувати стан хлопця, який травмувався на станції цього населеного пункту 2 травня

12-річна дівчинка травмувалася в Одесі через гру біля поїздів

comments powered by HyperComments
Прочитать еще
Тинкорр в соцсетях
Напечатай и нажми Enter для поиска

© 2010-2019, ContentLab. Все права защищены. Использование любых материалов, размещённых на сайте TEENСORR, разрешается при условии ссылки на teencorr.com.ua. Для интернет-изданий обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка на http://teencorr.com.ua. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка (для интернет- изданий) – должна быть размещена в подзаголовке или в первом абзаце материала.

Перейти к верхней панели