fbpx
Close Sidebar

Teennews

teens novelties,

16.08.2010

На днях популярная подростковая группа «Ранетки» отпраздновала свое пятилетие. «Надеемся, что этот юбилей у нас не последний. За эти 5 лет чего только с нами не происходило! Было очень много хорошего,и конечно, бывало и грустно. Но мы гордимся тем, что эти 5 лет не прошли зря! Сколько было съемок, концертов, альбомов, встреч с фанатами… Сколько приятных слов, признаний в любви, цветов — не сосчитать!» — поделились своими чувствами девочки.

Празднование дня рождения коллектива происходило на съемочной площадке: девчонки участвовали в съемках своего нового клипа «Если честно».


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели