fbpx
Close Sidebar

Teennews

books, teens novelties, знаєш,

30.01.2017

Путівник «Львів — місто натхнення. Література» виходить у світ. 2 та 3 лютого цю подію ти зможеш відсвяткувати в культовій львівській «Дзизі» разом із друзями та фанатами літератури та історії. У ці четвер та п’ятницю до «Дзиги» можна прийти, щоб узяти участь у літературних дискусіях, квестах та забавах із літмапінгом. Якщо ти – справді-справді книголюб, то зможеш перевірити себе на знання міста Лева, історичних фактів та літературних цитат. Такі розваги чекають на тебе академічного четверга та популярної п’ятниці цього тижня.  

Під обкладинкою нового ілюстрованого літературно-енциклопедичного путівника «Львів — місто натхнення. Література», що з’явився у «Видавництві Старого Лева» з ініціативи Офісу «Львів – Місто літератури ЮНЕСКО» та підтримки Управління культури Львівської міської ради – усе, що ти хотів знати про натхнення у Львові. Завдяки цій книжці ти можеш дізнатися, кого, як та за яких обставин надихає місто, дослідити опис культурних локацій Львова й дізнатися, де черпали натхнення та матеріал для роботи десятки відомих українських – і не тільки! – літераторів. Знайдеш багато цікавої інформації про поетів та прозаїків, про те, що створювали у Львові впродовж різних епох та культур. Тобто, дізнаєшся все про «10 натхнень Львова». До книги додана мапа з літературною інфраструктурою Львова: бібліотками, книгарнями, пам’ятниками та будинками, де мешкали відомі письменники. Ти зможеш використовувати її, коли знайомитемеш своїх прибулих друзів зі Львовом.

maryana-savka

У путівнику – твори сучасних письменників, яких надихнуло місто. Не всі вони львів’яни, та їх об’єднує небайдужість до Львова. Місто кожному дало щось: комусь – спокій, комусь – приємну метушню кав’ярень, непересічний матеріал для спостережень і нових книг, романтичні спогади. У книжці є письменницькі розповіді: «Львів – завжди» Юрія Андруховича, «Історія трьох яєць і одного Львова» Андрія Куркова«Мені пощастило» Тараса Прохаська«Тіло Шульца» Гаськи Шиян«Ангели Сихова» Сергія Жадана

Путівник вийшов друком за 2 роки після того як Львів увійшов до світової Мережі креативних містUNESCO Creative Cities Network, та отримав почесний титул «Місто літератури».

«Задум книги, яку ми підготували до річниці здобуття титулу, полягав у тому, щоб занурити читача у світ минулої та сучасної літератури Львова, щоб чіткіше навести на мапі міста літературні місця й маршрути, — пояснює упорядниця путівника Ольга Муха. — Ця книга є мозаїкою з імен, вулиць, кам’яниць, подій та, безперечно, текстів… Характерних цитат і невеликих творів, які передають вдачу Міста, — цинічного й романтичного, неймовірно чуттєвого та подекуди жорстокого, трохи зухвалого, часто гонорового, невдячного й відданого, словом, усякого».

2 лютого, у  четвер, відбудеться майже академічна дискусія «Як писати (про) літературу?». Дискутують: Оксана Дарморіз, Катя Міхаліцина, Данило Ільницький, Христина Назаркевич, Богдан Тихолоз, Андрій Дрозда. Модерує Ольга Муха.

3 лютого, у п’ятницю, приходь на презентацію-гру «Львів – місто натхнення. Література». Буде розіграш книги та інших призів. Початок зустрічей о 18:00. Вхід вільний.

Тінкор

 


Прочитати ще
Підтримати сайт / Support:

Ти можеш матеріально підтримати сайт – зробити довільний донейшн через Paypal. Щиро дякуємо, що ти цінуєш нашу працю й допомагаєш оплачувати витрати з утримування сайту! Тоді ми матимемо змогу заохочувати до співробітництва нових цікавих авторів і технічно розвивати портал. Щоб здійснити підтримку та зробити переказ, натисни кнопку Donate.

We will be able to encourage new interesting authors to collaborate and technically develop the portal. We sincerely thank you friends for appreciating our work and helping us pay for the costs of maintaining the site. You can Paypal.

Увійти / Login
[ultimatemember form_id="4322"]
Підпишися на щотижневий дайджест!
Долучайся до нас у всіх соцмережах і проєктах:
PayPal:
Підтримай роботу журналістів сайту!

© 2010-2021, ContentLab. Усі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті TEENСORR, дозволяється за умови посилання на teencorr.com.ua. Для інтернет-видань є обов'язковим пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на http://teencorr.com.ua. Посилання має бути розміщене в незалежності від повного або часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) – має бути розміщене в підзаголовку чи в першому абзаці матеріалу.

Перейти к верхней панели